woxic'li mousesports, zor da olsa playoff'a yükseldi!

Temsilcimiz woxic ve XANTARES'in de yer aldığı StarLadder Avrupa Minor turnuvasında ikinci gün geride kaldı. Oynanan karşılaşmaların ardından woxic'li mousesports playoff'a yükselmeyi başarırken, XANTARES'li BIG turnuvaya veda etti.

Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen StarLadder Avrupa Minor'de ikinci gün 18 Temmuz'da oynanan karşılaşmalarla birlikte sona erdi. Oynanan karşılaşmaların ardından adını playoff'a yazdırmayı başaran ekipler North ve mousesports oldu.

woxic'li mouz, zor da olsa...

woxic'li mousesports, günün ilk mücadelesinde Sprout ile karşı karşıya geldi. Rakibini zor da olsa 2-1'lik skorla devirmeyi başaran mousesports, bir üst tura yükselmeyi başardı. Playoff'a yükselme karşılaşmasında ise NoChance ile karşılaşan ekip, bu maçtan da 2-1'lik skorla galip ayrıldı ve adını playoff'a yazdırmayı başardı.

BIG yine hüsran...

Turnuvadaki diğer temsilcimiz XANTARES'in takımı BIG ise günün ilk maçında Ancient ile karşılaştı. Zorlu mücadeleden 2-1 galip ayrılan BIG, playoff şansını devam ettirdi. Ancak işler bir üst turda istenildiği gibi gitmedi. Danimarka ekibi North ile karşılaşan BIG, rakibine 2-0'lık skorla boyun eğdi ve turnuvaya veda etti.

Günün sonuçları şu şekilde:

BIG 2-1 Ancient | BO3
mousesports 2-1 Sprout | BO3
North 2-0 BIG | BO3
NoChance 1-2 mousesports | BO3

Playoff mücadelesi başlıyor!

Turnuvada playoff heyecanı 19 Temmuz'da oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlıyor. Temsilcimiz woxic'in takımı mousesports, TSİ 20:00'da İsveç ekibi fnatic ile karşılaşacak. Mücadeleyi burada StarLadder'ın resmi Twitch kanalından takip edebilirsiniz.

Günün programı şu şekilde:

17:00 - CR4ZY vs. North | BO3
20:00 - fnatic vs. mousesports | BO3


Sporx Anasayfasına Dön