Uthenera, Twitch Rivals: Taktik Savaşları turnuvasında esti gürledi!

Dünyanın önde gelen 64 Twitch yayıncısının yer aldığı Twitch Rivals: Taktik Savaşları turnuvası, 18 Temmuz'da oynanan karşılaşmalarla birlikte sona erdi. Temsilcimiz Uthenera, her ne kadar şampiyon olamasada da oldukça etkili performans sergiledi.

Twitch ile Riot Games işbirliğiyle düzenlenen ilk resmi Taktik Savaşları turnuvası Twitch Rivals TFT tamamlandı. 64 Twitch yayıncısının mücadele ettiği turnuvada ikinci turu kıyasıya mücadeleye sahne oldu.

Turnuvanın ikinci turunda, birinci günü ilk 16 içerisinde bitiren oyuncular mücadele etti. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı ikinci turda Uthenera adeta esti gürledi. 1 kez birincilik, 2 kez üçüncülük ve 1 kez dördüncülük elde eden Şükrü, final lobisine kalmayı başardı. Kazanan ekibin 5.000$ alacağı final lobisinde son ikiye kalmayı başaran Şükrü, rakibi JoshOG'ye kılpayı kaybetti. Turnuvayı genel sıralamada 2. sırada tamamlayan Şükrü, 3.700$ ödül kazanmayı başardı.

İkinci turdaki diğer temsilcimiz wtcn ise zorlasa da başaramadı. 1 kez birinci, 2 kez beşinci ve 1 kez sekinci olan Ferit, her ne kadar final lobisine kalmayı başaramasa da 3.175$ ödül kazanmayı başardı.


Sporx Anasayfasına Dön