Şampiyon kadro, takımıyla imza yeniledi

2018 Sömestır ve Kış Sezonu şampiyonu Youth Crew oyuncuları, yeni sezonda da Youth Crew çatısı altında oynamayı kabul etti.

512 takımın rekor katılımıyla gerçekleşen Zula Sömestir Turnuvası, Adeks İnternet Cafe'de gerçekleşen offline finallerle 3-4 şubatta son buldu.

Zula Sömestir Turnuvası Offline Final'inde, büyük kupanın sahibi Kış Sezonunun da şampiyonu, YouthCREW oldu. Final serisinde WeMakeTheFuture takımını, Düğün Salonu ve Favela haritalarında 2-0 mağlup eden YouthCREW, Kış Sezonu Turnuvası'nın ardından Sömestir Turnuvası'nın da şampiyonu olarak üst üste ikinci kez kupayı kaldırmayı başardı.

Bu başarının ardından, kontratları sona ermek üzere olan şampiyon oyuncuların durumunun ne olacağı merak konusuyken, Youth Crew konu hakkındaki son sözü söyledi.

Dünya Kupasında da birlikteyiz!

Youth Crew, nisan ayında İstanbul'da düzenlenecek olan Zula Dünya Kupası'na da şampiyon takımla katılacakları yönünde anlaşma sağladıklarını sosyal medya sayfalarından duyurdu. Şampiyon kadrodan bir hayli memnun olan Youth Crew'in bu 5'liyi kolay kolay bırakmayacaktır.Zula Dünya Kupası İstanbul'da

Nisan ayında, İstanbul'da düzenlenecek olan Zula Dünya Kupası'na farklı ülkelerden onlarca takım katılacak. Toplamda 100bin dolar ödülün dağıtılacağı etkinlik, Türkiye'de yapılan en büyük ödül havuzu rekoruna da sahip olacak.

 


Sporx Anasayfasına Dön