Royal Bandits'den mükemmel takım oyunu

Vodafone Şampiyonluk Ligi'nde 4. hafta maçlarında bugün YouthCREW ve RoyalBandits karşı karşıya geldi. RoyalBandits 6 galibiyete ve 3 mağlubiyete sahip, YouthCREW ise tam tersi 3 galibiyet ve 6 mağlubiyete sahip YouthCREW'in galibiyete aç ve ihtiyacı olduğunu atlamamakta fayda var.


Analiz masasında yapılan "Koridordu kim kazanır?" Oylamasını Cepted kazandı.

Seçim ve yasaklama ekranında Royal Bandits tarafından seçilen, 8.2 yamasında güçlenen Jinx seçimi dikkat çekti. YouthCREW ise daha çok kuşatma üzerine bir takım kompozisyonu kurdu. İşte seçim ve yasaklama ekranı;

"Maçı kim kazanır?" Oylamasını RoyalBandits kazandı. RoyalBandits maçın favorisi olarak gözükse de takım kompozisyonu olarak üstün başlayan YouthCREW oldu.


 Maçın başlaması ile ilk başarılı baskını Malrang yaptı. Bu başarılı baskın ilk kanı Royal Bandits'e kazandırdı. İlk kanı Malrang, Zzus'tan almayı başardı.

Vadiye inen ilk ejderin alev olması ile birlikte YouthCREW takımı oraya rotasyon yaptı ve alev ejderini hanesine yazdırmayı başardı.

İlk kule kanını almayı başaran YouthCREW takımı oldu. YouthCREW alt koridorda çıkan takım savaşını kazanıp ilk kule kanını hanesine yazdırdı.

YouthCREWvadinin alametini almak için aşırı istekli davranınca baron pitinde sıkıştı ve 4 skor verdi, Royal Bandits bu sayı üstünlüğünü orta koridor ilk kulesini alarak taçlandırdı.

Vadiye inen 2. Alev ejderini takımının ise ilk alev ejderini alan taraf Royal Bandits oldu. Royal Bandits dakika 27 itibari ile altın farkını 6k civarına çıkardı, 4 kule düşürdü ve toplamda 12 skor aldı.

Royal Bandits kazandığı takım savaşının ardından baronu da hanesine yazdırarak kuleleri kuşatıp bütün dış kuleleri düşürdü.

Dakika 34'te baron etrafındaki görüşü eline almaya çalışırken takım savaşında katliam veren YouthCREW maçı kaybetti. Oyunu kazanan ve 7. Galibiyetini alan Royal Bandits oldu.

Karşılaşmanın en iyi oyuncusu ise sergilediği harika Vladimir performansıyla Broken Balde seçildi.
Sporx Anasayfasına Dön