Royal Bandits haftayı 2 galibiyetle kapattı!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde 4. Haftanın son günü Royal Bandits ve Team Aurora arasında oynanan karşılaşma ile başladı.


Analiz masasında "Koridoru kim kazanır?"oylamasını Naru %51.6 ile önde kapattı.


Karşılaşmanın seçim ve yasaklama ekranı ise şu şekilde ;


 "Maçı kim kazanır?" oylamasını kazanan taraf Royal Bandits oldu


Karşılaşmaya Team Aurora oldukça hızlı başladı. Dakika 3'ü gösterdiğinde Team Aurora vadinin ilk ejderi olan Alev Ejderi'ni hanesine yazdırdı.

İlk kan avantajını alan ise Royal Bandits tarafına gitti. Karşılaşmanın erken aşamasında dezavantajlı olacağı düşünülen ekip ilk kan hamlesi ile bunu tersine çevirdi.

Üst koridorda Panky'nin rakibine sağladığı üstünlük skor çıkacağının sinyalini çoktan vermişti. Dakika 10'u gösterdiğinde ormacısının yardımıyla Panky, Broken Blade'i katlederek skoru hanesine yazdırdı.

Dağ ejderi etrafında çıkan takım savaşından avantajlı çıkan takım Royal Bandits oldu. Takım savaşında iki takımda birer skor alarak dağılmıştı. Team Aurora savaştan sonra Dağ Ejderi'ne başladı ancak bilmedikleri şey HolyPhoenix'in çalıda beklemekte olduğuydu. Rakibin canları azalmaya devam etti. HolyPhoenix kendini gösterdi ve 3'te 3 yaparak takımına büyük avantaj sağladı.

Dakika 28'de Team Aurora Baron kararı aldı. Royal Bandits rakibinin bu hamlesinin farkındaydı. Baron güçlendirmesini alamayacağını anlayan Team Aurora geri çekildi. Ancak bu sefer Baron'a başlayan taraf Royal Bandits oldu. Baron etrafında çıkan takım savaşında Team Aurora önce 2 taşıyıcısını kaybetti ardında Baron'u rakibine kaptırdı.

Baron güçlendirmesini aldıktan sonra Royal Bandits'in nişancısı 2'de 2 yaparak katliam yaptı. Daha sonra rakip üssünü kuşatan takım 30 dakika süren karşılaşmanın galibi oluyor. Böylece Royal Bandits haftayı 2 galibiyetle kapatmış oldu.


Sporx Anasayfasına Dön