Red Bull Player One'da karşılaşmak istemeyeceğiniz 5 oyuncu

Türkiye'nin en iyi amatör düellocularının yarıştığı 'Teke Tek' League of Legends turnuvası Red Bull Player One 2019'da final zamanına gelindi. Amatör esporcuların katılımına açık olan ve onlara profesyonel esporcu deneyimi sunan tek etkinlik Red Bull Player One'da 16 düellocu şampiyon olmak için 22 Eylül'de Riot Games Espor Sahnesi'nde karşılaşacak. Final zamanı yaklaşırken, yarışmaya katılacak olsanız rakip olarak karşınızda görmek istemeyeceğiniz profesyonelleri bir araya getirdik.

C9- Sneaky

6 yıldır oturduğu C9 ADC koltuğunu bırakmaya hiç niyeti olmayan Sneaky, neredeyse bütün metalara ayak uydurma yeteneği, geniş şampiyon havuzu, soğukkanlı oyun tarzı ve sakin karakteriyle asla 1v1'de karşılaşmak istemeyeceğimiz bir oyuncu profili çiziyor. Üst üste 6 Dünya Şampiyonası'na katılan ilk oyuncu ve NA LCS'te 1.000 kill ve 2.000 asist rakamlarına ulaşan ilk oyuncu olması gibi kariyer rekorlarını da elinde bulunduruyor. Yılların getirdiği bu engin tecrübeyle 1v1'de karşılaşmak korkulu rüyanız olabilir.

100 Thieves – Bang

Bang bir dünya şampiyonu olması dışında dünya şampiyonluğunu koruyabilen üç oyuncudan biri konumunda. Bang bu başarıyı 2015 ve 2016 yıllarında üst üste 2 kez yaşamış olması onu 1v1'de karşımızda görmek istemememizin büyük sebebi.

100 Thieves - C9 – Aphromoo

Zamanında oynadığı taşıyıcı rolü ona çok büyük bir vizyon katmış, üst düzey mekaniklerini support oynarken de sergileyebileceğini tüm dünyaya kanıtlamıştı. Oyunun çok büyük bir kısmına hakim, üst düzey mekaniklere sahip, tecrübeli ve de bir o kadar zeki bir oyuncuya karşı oynamak bu turnuvada başınıza gelecek en kötü şeylerden biri olabilir.

G2 – Jankos

1v1 turnuvalarında jungle oyuncularına şans verilmez çünkü 1v1'de lane oynanır. Jungle oyuncularının da lane tecrübesi yok denecek kadar azdır. Ancak konu Jankos'la karşı karşıya gelmek olursa işler değişir. Onun lane tecrübesine pek ihtiyacı yok. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan oyuncunun rol modeli Chuck Norris. Kesinlikle onunla bu turnuvada karşılaşmak başınıza büyük belalar açabilir.

G2 – Caps

Kendisi hakkında yapılan kötü yorumlara cevabı en güzel şekilde oyunuyla cevap veren Caps, yeni takımıyla Dünya Şampiyonluğu'nu 8 yıl aradan sonra Avrupa'ya getirmeye hazırlanıyor. Formuyla dikkat çeken Caps'le Player One'da karşılaşmak istemeyeceğinize eminiz.

Oyun bitmesin isteyen oyunseverler oyuncularla ilgili detaylı bilgiye RedBull.com.tr/playerone adresinden ulaşabiliyor.


Sporx Anasayfasına Dön