Oyunseverler FIFA 20'nin Kariyer Modu'ndan şikayetçi!

Futbol severlerin merakla beklediği FIFA 20, 27 Eylül itibarıyla hayranlarıyla buluştu. Oyunun çıkışı üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen birçok oyuncu Kariyer Modu'nun gerçeği yansıtmamasından ve yaşanan çeşitli aksaklıklardan dolayı şikayetçi oldu.

Dünyanın en popüler futbol oyunlarından FIFA'nın yeni serisi, 27 Eylül itibarıyla oyunseverlerle buluştu ancak birçok oyuncu yaşadığı çeşitli problemlerden dolayı EA Sports'a şikayette bulundu.

Başta profesyonel esporcular olmak üzere birçok kişi Twitter üzerinden #FixCareerMode (Kariyer Modu'nu düzeltin) hashtag'iyle şikayetini dile getirdi. Özellikle Manchester City ve Tottenham Spurs gibi üst düzey takımların maçlara yedek kadroyla çıktığı dolayısıyla bu takımların sezon sonunda küme düştüğü belirtildi.

Tüm bunların yanı sıra Kariyer Modu'na girmek isteyen birçok oyuncu hata ile karşılaştığını ve oyunun birden kapandığını belirtti. EA Sports'un sadece FIFA Ultimate Team'i önemsediğini dile getiren oyunseverler, hataların en kısa sürede giderilmesini talep etti.

EA Sports tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak EA Sports'un gelen yoğun şikayetlere tepkisiz kalmayacağı ve yakın zamanda oyuna güncelleme getirmesi bekleniyor.


Sporx Anasayfasına Dön