MAJ3R'den iyi bir IGL olmak isteyenlere tavsiyeler!

Uzun bir süre Space Soldiers'ın kaptanlığını üstlenen ve şimdilerde LDLC'ye kaptanlık yapan Engin "MAJ3R" Küpeli, IGL olmak isteyenlere tavsiyelerde bulundu.

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan MAJ3R, 4 maddede IGL olmak isteyenlerin uyması gereken kilit noktaları belirtti.

"Takım arkadaşlarınızın saygısını kazanın ve çok çalışın."

28 yaşındaki tecrübeli oyuncu, IGL olmak isteyenlere ilk olarak "takım arkadaşlarınızın saygısını kazanın" tavsiyesinde bulundu. Diğer bütün işlerde olduğu gibi CS: GO'da da takım içi arkadaşlık ilişkisi oldukça önemli. Dolayısıyla takım arkadaşlarınıza liderlik etmek istiyorsanız öncelikle onların saygısını kazanmanız gerekiyor.

"Alçakgönüllü olun."

Bir dönem Space Soldiers'ı üst sıralara taşıyan isimlerin başında gelen MAJ3R, oyunculara "çok çalışın ancak alçakgönüllü olmayı unutmayın" tavsiyesinde bulundu. Ayrıca istikrarı yakalamak için metanın takip edilmesi gerektiğini belirten tecrübeli isim, diğer takımların karşılaşmalarının da takip edilmesi gerektiğini belirtti. Son olarak ise takımda yer alan oyuncuların yeteneklerine göre en iyi şekilde kullanılması gerektiğini söyledi.

"İnatçı olma!"

CS: GO'nun tecrübeli isimleri arasında yer alan MAJ3R, cümlesini tamamlamadan önce oyunculara inatçı olunmaması gerektiğini ve yer geldiğinde eleştirilerin kabul edilmesinin önemli olduğunu belirtti.


Sporx Anasayfasına Dön