Jadon Sancho, FIFA 20 kartından memnun kalmadı

Borussia Dortmund'un yıldız oyuncusu Jadon Sancho, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla FIFA 20 kartından memnun olmadığını dile getirdi.

Futbol severlerin merakla beklediği FIFA 20'nin çıkış tarihi giderek yaklaşırken yıldız oyuncuların oyun içi ratingleri de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. 9 Eylül itibarıyla birçok yıldız oyuncunun da reytingleri resmen açıklanırken Borussia Dortmun'un yıldız ismi Jadon Sancho, kartından memnun olmadığını dile getirdi.

Sancho pas gücünü beğenmedi!

2018-2019 sezonun başından bugüne kadar Avrupa'nın 5 büyük liginde en çok asist yapan oyuncu konumunda yer alan Sancho, sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderi ile sitemini dile getirdi.

FIFA 20'de 77 pas gücünü sahip olan 19 yaşındaki yıldız oyuncu, verilen bu puanı beğenmediğini belirtti.

EA Sports'tan yıldız isme yanıt gecikmedi!

EA Sports tarafından Sancho'ya yanıt gecikmedi ve yıldız isme "Neden top sürme gücün 90 puanken pas gücüne bakıyorsun?" sorusunu yöneltti. Sancho ise soruya "Bence her ikisi de 90 olmalı" yanıtını verdi. Yıldız oyuncu ve EA Sports arasında yaşanan bu sohbet binlerce kişi tarafından beğenildi.

FIFA 20 ne zaman çıkıyor?

Merakla beklenen FIFA 20, PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarında 27 Eylül itibarıyla hayranlarıyla buluşacak.Sporx Anasayfasına Dön