Hearthstone Ağustos 2018 TOP200 listesi açıklandı!

Her ay sonunda, Standart, Wild ve Arena modlarına göre o sezonu en üst sıralamada bitirmiş oyuncuları gösteren TOP200 listeleri Ağustos ayı için açıklandı.

Her ay sonunda, Standart, Wild ve Arena modlarına göre o sezonu en üst sıralamada bitirmiş oyuncuları gösteren TOP200 listeleri Ağustos ayı için açıklandı. Birinciliği bu ay standart modda Elfandor elde etti. Bu ayki Avrupa standart ladder listesinde, ilk 200'de iki Türk oyuncu var. Hemen hemen her ay olduğu gibi Türk Milli Takımı anchoru olan Fatih "ThunderUP" Akduman 59. bitirerek adını ilk yüze yazdırdı. Ünlü Hearthstone ladder yayıncısı ve oyuncusu olan Cankut "StahpItBlizz" İşsever'de 135. bitirip adını ilk iki yüze yazdırıp bu ayki listeye giren diğer Türk oyuncu oldu.

Bu ayki TOP150 Arena listesindeyse ünlü Hearthstone Arena yayıncısı ve oyuncusu olan Başar "Ghost" Coşkunoğlu da 7.60 ortalamayla 48. olarak bitirerek sıralamaya adını yine yazdırmış oldu. Ayrıca bu ay arena listesinde yeni bir oyuncumuz daha var. Yine yayınlarıyla da tanıdığımız Uğur "Ortegon" Bozdoğan'da, 7.10 ortalamayla 116. bitirip TOP150 listesine adını yazdıran diğer bir Arena oyuncusu oldu. Böylece ladder ve arenada ikişer oyuncuyla toplam dört oyuncumuz bu ayki listelere girmiş oldu. Blizzard tarafından, sezonun bitimindeki her ayın yaklaşık ilk on gününde açıklanan bu liste, aynı zamanda da puanlı sezonlarda hem Hearthstone Dünya Şampiyonası'na katılmak için, hem de HGG yani milli takım adaylığı içinde önemli bir kriter olan standart sıralaması, her ay güncel olarak Sporx Espor tarafında da aylık olarak paylaşılacak.

Tüm sıralamayı görmek için linki tıklayabilirsiniz: Ağustos 2018 TOP200 listesi

Yazar: Berk "berserkci" Elçi @berserkci


Sporx Anasayfasına Dön