GIGABYTE Marines Tarafından EasyLove ve Kriss Kyle Transfer Etti

GIGABYTE Marines bünyesine kattığı iki yeni oyuncu ile adından söz ettirdi. Nguyễn "Kriss Kyl"e Hữu Phúc ve Hứa "EasyLove" Thành An Viyetnam'lı iki oyuncu transferlerinden oldukça memnun oldukları gözüküyor.

GIGABYTE Marines geçtiğimiz sezonlarda agresif ve meta dışı oynayış tarzları ile adından çokça söz ettirdi. SKT T1 karşısında oynadığı bir maçta Ziggs ADC banı attıracak kadar olağan dışı taktikler ortaya koyan GIGABYTE Marines Vietnam turnuvalarında başarıyı başkasına kaptırmıyor.

Kriss Kyle daha önce Next Gen Esports takımında orta koridor oyuncusu olarak profesyonel oyun hayatına atılmış olsa da devamında orman görevini üstlenmiş ve bunun üstesinden gelmiştir. Diğer Vietnamlı takımlar tarafından başarısı göze dikkat çekmiş ve HeadHunters takımına transfer olmuştur. Burada oynadığı orman rolü ile etkili ve alışılmışın dışında gösterdiği oyun taktikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmiş ve GIGABYTE Marines takımına transferi gerçekleşmiştir.

Geçtiğimiz sezonda LG RED takımda ADC rolünü üstlenen EasyLove alışılmışın dışında gösterdiği taktikler ile GIGABYTE Marines tarafından dikkatleri üzerine toplamıştır. GIGABYTE Marines kendi iç yapısal olarak her zaman profesyonel arenada asi ve hiçbir takımın karşısında oynamak istemediği bir takım olsa da bu tarz oyuncular tam onun istediği türde oyuncular. Bu sezonda eski sezonlarda da olduğu gibi meta dışı tercihler yapmaya ve bizi şaşırtmaya devam edeceğinin izlenimini veriyor.


Sporx Anasayfasına Dön