Galatasaray'ın eski oyuncuları ödemelerini alamadıklarını iddia etti!

Galatasaray Espor'un League of Legends eski oyuncuları Tolerant ve Hioss, geçmiş döneme ait ödemeleri alamadıklarını iddia etti.

Galatasaray Espor'un League of Legends şubesinde ödeme krizi yaşanıyor. Takımın eski oyuncuları Tolerant ve Hioss, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla geçmiş döneme ait ödemeleri alamadıklarını iddia etti.

VFŞL ekiplerinden Royal Youth'ta destek rolünde forma giyen Tolerant, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla geçmiş döneme ait ödemesini alamadığını iddia etti.

İşte Tolerant'ın açıklaması: "Merhaba arkadaşlar, bunu tweet'lediğimde mutlu değilim çünkü o zamanlar beni Galatasaray'da destekleyen taraftarları beğenip takdir ediyorum, ama malesef şu an halka açık olmaktan başka çarem yok. 4 ay önce Galatasaray Espor tarafından ödenme yapılması gerekiyordu, fakat kulüp ödeme tarihini her seferinde erteledi. Başlangıçta kulübe 2-3 hafta ödeme gecikmesinin yaşanmasının bir sıkıntı olmayacagını söyledim. Ve bu 2-3 haftadan sonra Galatasaray Espor menajer Kerem Serbetci ile iletişim kurmaya çalıştım, çoğu zaman mesajlarım ya görmezden gelindi ya da küçümseyerek cevaplandı. Sık sık ödemenin mümkün olan en kısa sürede gerçekleşeceğine söz verildi, ancak bunlar malesef dogruluk payı bulundurmuyordu. Bu tweet'in Galatasaray Espor'a zarar verme niyetim olmadığını açıkça belirtmek isterim.Sadece malesef bu olayın böyle bir duruma geldiğini göstermek istiyorum."

İlgili tweet birçok kişi tarafından ilgi görürken, takımın bir diğer eski oyuncusu Hioss da ödemesini alamadığını iddia etti. Aradan 4 ay geçmesine rağmen ödemesini alamadığını iddia eden Hioss, yönetimden de herhangi bir cevap alamadığını açıkladı.

Konuyla ilgili Galatasaray Espor cephesinden henüz bir açıklama yapılmadı.


Sporx Anasayfasına Dön