Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?, Fortnite skin alma

PUBG'nin alternatifi olarak söylenilen Fortnite oyununa dair bedava skin almanız için gereken bilgiler burada.

Bedava skinler, her oyunda oyunseverlerin araştırdığı seçenekler arasındadır. Bu anlamda Fortnite oyuncuları da Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır sorusunu sıklıkla araştırıyor. İşte oyunseverler için kaçırılmayacak bir fırsat. Bedava skin almanın yolları...

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

Bedava skinler, her oyunda oyunseverlerin araştırdığı seçenekler arasındadır. Bu anlamda Fortnite oyuncuları da Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır sorusunu sıklıkla gündeme getirmektedir. Bu yazımızda sizlere konu hakkındaki tüm detayları aktarırken bedava skin yani eşya alma konusunda izleyeceğiniz yöntemleri paylaşıyor olacağız. Öncelikle oyundan kısaca bahsedecek olursak; PUBG'nin alternatifi olarak adlandırılan fortnite, kısa zamanda ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Bununla beraber oyuncular için hazırlanan skinler de oyunun tercih edilebilirliğini artırmıştır. Heyecanlı oyunlar kategorisinde yerini alan bu oyun aynı şekilde farklı platformlardan da desteklenmektedir. Yani oyun hakkında çok sayıda canlı yayın gerçekleştiren insanların yanı sıra farklı videolara da ulaşabilirsiniz.Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır konusunda vereceğimiz bilgilere dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu işlemleri adım adım yapmanız gerekiyor. Bedava eşya almak için binlerce oyuncunun hal, araştırma yaptığını da biliyoruz. Tam da bu noktada aşağıdaki adımları takip ederek fortnite bedava skin almaya başlayabilirsiniz. Öncelikle;

 • Kendinize Amazon hesabı oluşturmanız gerekmektedir.
 • Amazon hesabının yanı sıra Fortnite ve Twitch hesaplarına sahip olmanız şarttır.
 • Epicgames.com/fortnite bağlantısına giderek ardından karşınıza çıkacak 'Not a Twitch Prime Member' butonuna tıklamalısınız.
 • Bu tıklamanın ardından karşınıza bir sayfa çıkacak ve burada Twitch Prime'ın etkinleştirilmesi gerekecek. Açılan sayfa üzerinden kredi kartı bilgilerinizi teyit etmeniz ve daha sonra 7 günlük ücretsiz kullanım hakkı almanız gerekecektir. Bu işlemleri yaparken daha önceden aktifleştirme işlemi yapmamış olmanız gerekmektedir.
 • Yapacağınız bu işlemlerin ardından Amazon ile Twitch hesabınızı eşleştirmiş olacaksınız.
 • Adım adım ilerlendiği için son adımda sizlere sunduğumuz yukarıdaki adreste ayrıca 'have Twitch prime' butonu yer almaktadır. Buraya tıkladıktan sonra 'Yes' butonuna tıklıyor ve ardından da oyunu tercih ettiğiniz platforma tıklıyorsunuz.
 • Bu adımlar sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek ve Epic Games hesabınızın onaylatılmasını sağlayacaktır.
 • Karşınıza çıkan sayfanın en alt bölümünden 'click to claim on Twitch.tc' butonuna tıklamanız ve yayın alanına geçmeniz gerekiyor.
 • Twitch yayınına geçtikten sonra aynı sayfanın sağ üst bölümünde 'kral tacı' simgesi olacaktır. Buna tıklayarak karşınıza çıkan 'teklif iste' seçeneğine geçiş yapmanız gerekmektedir.
 • Bu işlemleri sırasıyla yapmanız Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır sorusunun aynı zamanda yanıtını veriyor olacaktır. Şimdi buraya kadar sorunsuz bir şekilde ilerledikten sonra 'have Twitch prime' sayfasına tekrar geliyor ve ilgini butona tıklıyoruz.
 • Bu tıklamanın ardından Fortnite Twitch paketinin alındığına dair tarafınıza bir uyarı gelecektir.
 • Son süreçte oyuna giriş yaparak dolabınızı kontrol edebilir ve bedava skinleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı bu şekilde verilebilmektedir. Sizlerde ekstra bilgilere web üzerinden ulaşabilirsiniz ancak sizlerle paylaştığımız bu bilgilerin en kısa yol olduğunu söylemek isteriz. Kısa zamanda çok sayıda oyuncunun oynamaya başladığı fortnite ile beraber heyecanlı bir şekilde bedava skinlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Gerçekten de oyunun PUBG'ye alternatif olabildiğini ve bu yüzden ciddi bir kitle tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Aynı soru aslında fortnite bedava kod almak için de sorulmaktadır. Bu konuyla ilgili yapacağınız araştırmalarda yine farklı bilgilere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır araştırmalarınızın sonucunda oyunla ilgili pek çok farklı işleme de ulaşabilirsiniz. Bedava kostüm alma, bedava kod alma ya da buna benzer seçenekleri öğrendikten sonra başarılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fortnite hakkında ekstra bilgiler ve oyun kuralları için oyunu indireceğiniz platformdan tüm bilgilere ulaşacağınızı unutmayın. 
Sporx Anasayfasına Dön