FIFA 20 demo yayınlandı! Nasıl indirilir? FIFA 20 demo indir!

27 Eylül'de futbol severlerle buluşacak olan FIFA 20'nin demo sürümü PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlandı. Peki ya FIFA 20'nin demo sürümü nasıl indirilir? İşte yanıtı...

Futbol tutkunlarının merakla beklediği FIFA 20'nin demo sürümü 10 Eylül itibarıyla hayranlarıyla buluştu. Oyunu satın almadan oyunculara deneme fırsatı tanıyan EA Sports, oyunun demo sürümünü nihayet yayınladı.

PC, Xbox One ve PC platformları üzerinden erişilebilir durumda olan FIFA 20'nin demo sürümünde sokak futbolu modu VOLTA ve UEFA Şampiyonlar ligi heyecanı yaşabiliyorsunuz.

FIFA 20 demoda sadece 6 takım oynanabiliyor durumda. İşte o 6 takım:

Borussia Dortmund
Chelsea
Liverpool
Paris Saint-Germain
Real Madrid
Tottenham Hotspur

FIFA 20 demo nasıl indirilir? FIFA 20 demo indir!

Oyunun demo sürümünü PlayStation 4'te indirmek için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak PlayStore'un mağazasına ulaşmanız gerekiyor. Ardından önümüze gelen sayfada "Ücretsiz demoyu dene" seçeneğine tıklayıp oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

PS4 FIFA 20 demo indir(tıkla)

Oyunun demo sürümünü Xbox One üzerinden denemek için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Microsoft'un mağazasına ulaşmanız gerekiyor. Ardından önümüze gelen sayfada "Al" yazılı mavi renkli butona tıklayarak oyunun demo sürümüne ulaşabilirsiniz.

Xbox One FIFA 20 demo indir(tıkla)

Oyunun demo sürümünü PC platformunda denemek için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Origen mağazasına ulaşmanız gerekiyor. (Origen hesabınız olması gerekiyor.) Ardından açılan sayfada "Try It Now" yazılı butona tıklıyorsunuz ve oyun kütüphanenize ekleniyor. Kütüphanenize sol menüde yer alan "My Game Library" yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PC FIFA 20 demo indir(tıkla)

Merakla beklenen FIFA 20'nin tam sürümü, 27 Eylül itibarıyla oyunseverlerle buluşacak.


Sporx Anasayfasına Dön