Fenerbahçe'den rahat galibiyet!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde 4. Haftanın 2. Günün 2. Maçında Galakticos ve 1907 Fenerbahçe karşılaştı. Galakticos'un 2 galibiyeti var ve 8 mağlubiyeti var, 1907Fenerbahçe 5 galibiyeti ve 5 mağlubiyeti var. Galakticos ilk haftadan sonra hiç galibiyet alamadı galibiyete çok uzak ve özlemleri var.


Analiz masasında "Koridoru kim kazanır?"oylamasını Frozen%68.5 ile önde kapattı.


Seçim ve yasaklama ekranında seçimleri ile Padden'dan daha çok iş beklediğini görebiliyoruz. İşte seçim ve yasaklama ekranı;

"Maçı kim kazanır?" oylamasında üstün gelen taraf Galakticos oldu.

Maçın başlaması ile ilk kanı alan taraf Frozen oldu. Orman da yaklanan stylEE ilk kanı vermekten kaçamadı, stylEE skorunu alaya çalışırken Zersting skorunu da almayı başaran Backlund oldu.

Vadideki ilk ejderi dakika 15'te Galakticos oldu. İlk ejderin dağ ejderi olması oyunun ilerleyen dakikalarında baskı için büyük avantaj.

Dakika 20'de ilk kuleyi düşürmeyi başaran taraf 1907 Fenerbahçe oldu. Üst koridordaki baskında 2 skor almayı başaran Frozen ve takımı bu avantajlarını ilk kule kanı ile taçlandırdı.

Vadideki 2. Dağ ejderini hanesine yazdıran taraf 1907 Fenerbahçe oldu. Bu avantajlarını baron etrafına rotasyon yaparak stylEE'yi yakalamayı başardı ve bu sayede baronu hanesine yazdırdı.

25. dakikada baron güçlendirmesi ile toplamda 6 kuleyi düşürmeyi başaran 1907 Fenerbahçe, altın farkını 13.6k civarına çıkarmayı başardı.

30. dakikada 1907 Fenerbahçe baskısını iyice arttırarak 2 inhibitör ve toplamda 9 kuleyi düşürmeyi başardı. Vadiye inen 2. Baron güçlendirmesi ile 1907 Fenerbahçe oyunu rahat bir şekilde kazandı.

Maçın başlaması ile sakin bir oyun stratejisi ortaya koyan 1907 Fenerbahçe, oyunun ilerleyen dakikalarında baskısını arttırarak yavaş ve rahat bir şekilde 36. Dakikada oyunu kazandı.

Maçın MVP'si %94.4 skor katkısı ile Frozen oldu.
Sporx Anasayfasına Dön