FaZe Clan, NEO ile yollarını ayırdı!

StarLadder Major 2019'da sadece 1 galibiyet alarak turnuvayı istediği sırada tamamlayamayan FaZe Clan, yaklaşık 4 ay önce takıma katılan Filip "NEO" Kubski ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Dünya sıralamasında 10. sırada yer alan Faze Clan'da bir ayrılık yaşandı. Avrupa ekibi, alınan kötü sonuçların ardından takıma mayıs ayında katılan NEO ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama takımın resmi sosyal medya hesabından yapıldı. 32 oyuncuya takıma katkılarından dolayı teşekkür eden FaZe, gelecekteki çalışmaları için başarılar diledi.

2019 yılında istediği istikrarı bir türlü yakalayamayan FaZe Clan, karrigan'ın takımdan ayrılmasının ardından CS: GO efsanesi NEO'yu kadrosuna katmıştı. Ancak tecrübeli oyuncudan da istediği verimi alamayan ekip, aradan yaklaşık 4 ayın geçmesinin ardından oyuncuyla yollarını ayırdı.

FaZe Clan'da coldzera sesleri!

NEO'nun ayrılmasıyla birlikte takımdaki aktif oyuncu sayısı 4'e düşen FaZe Clan'da 5. oyuncunun coldzera olması bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda MiBR ile yollarını ayıran yıldız oyuncunun FaZe ile antreman maçlarına çıktığı iddia edilmişti.

FaZe Clan'ın aktif kadrosu şu şekilde:

  • Håvard "rain" Nygaard
  • Nikola "NiKo" Kovač
  • Olof "olofmeister" Kajbjer
  • Ladislav "GuardiaN" Kovács
  • Janko "YNk" Paunović (koç)

Görsel: HLTV.org

Sporx Anasayfasına Dön