ESL One New York'ta yarı finale yükselen ekipler ve eşleşmeler belli oldu!

Dünya devlerinin mücadele ettiği ESL One New York'ta grup aşaması tamamlandı. Oynanan karşılaşmaların ardından yarı finale yükselen ekipler Astralis, Liquid, G2 ve Evil Geniuses oldu.

Dünyanın önde gelen 8 takımının mücadele ettiği ESL One New York'ta grup aşaması heyecanı sona erdi. Oynanan karşılaşmaların ardından Astralis, Liquid, G2 ve Evil Geniuses, yarı finale yükselen takımlar olmayı başardı.

A grubunda lider Liquid!

Liquid, G2, ENCE ve eUnited'ın yer aldığı A grubunu lider tamamlayan ekip Liquid oldu. G2 ve eUnited karşılaşmalarından galip ayrılan ekip, A grubunu lider tamamladı ve yarı finale yükseldi. Grubu ikinci tamamlayan ekip ise G2 oldu. Grup aşamasının son maçında ENCE ile karşı karşıya gelen Fransız ekip, rakibini zor da olsa mağlup etti ve A grubunu ikinci tamamlayarak yarı finale yükselmeyi başardı.

B grubunda lider Evil Geniuses!

Eski adıyla NRG, yeni adıyla Evil Geniuses, Astralis, FaZe ve OpTic'in yer aldığı B grubunda lider tarik'li Evil Geniuses oldu. Astralis ve FaZe karşısında net bir galibiyet imza atan Kuzey Amerika ekibi, grubunu birinci sırada tamamladı ve yarı finale yükselmeyi başardı. B grubunda yarı finale yükselen bir diğer ekip ise Astralis oldu. Gruptaki son maçında OpTic'i rahat geçen Danimarka ekibi, son zamanlardaki çıkışını devam ettirdi.

İşte yarı final eşleşmeleri!

Yarı finalin ilk mücadelesinde dünya bir numarası Liquid ile dünya iki numarası Astralis karşı karşıya gelecek. BO3 formatında oynanacak olan karşılaşmda TSİ 20:00'da başlayacak.

Yarı finalin bir diğer mücadelesinde ise Evil Geniuses ile G2 karşılaşacak. Sonucu merakla beklenen bu karşılaşma ise TSİ 23:30'da başlayacak.

28 Eylül Cumartesi

  • 20:00 - Liquid vs. Astralis | BO3
  • 23:00 - Evil Geniuses vs. G2 | BO3
Karşılaşmaları ESL'in resmi Twitch hesaplarından maç saatinde takip edebilirsiniz.

Görsel: HLTV.org


Sporx Anasayfasına Dön