Dark Passage geçen haftayı telafi etti

Maç boyunca üstünlüğü hiçbir şekilde rakibine vermeyen ve sürekli olarak garantiye oynayan Dark Passage, dakika 40'ı gösterdiğinde aldığı takım savaşıyla birlikte maçı kazandı ve biraz da olsa rahat nefes almayı başardı.


Maç öncesinde yapılan "Koridoru kim kazanır?" oylamasını %74.7 oranla Padden önde kapattı.


Şampiyon seçim ekranında, 1907 Fenerbahçe takım savaşı başlatabilen şampiyonlara yönelirken, Dark Passage Kog'Maw kompozisyonuna gitti.

Taraftarlar tarafından yapılan "Maçı kim kazanır" oylamasında, %70 gibi büyük bir oranla 1907 Fenerbahçe seçildi.

Maçın ilk kanı dakika 6'da bot laneden geldi. Kog'Maw ve Tahm Kench'in zekice oyunu sayesinde ilk kanı Kog'Maw almayı başardı ve erken oyun için güzel bir avantaj elde etti.

Dakika 8'de yapılan savaşta, Gnar'ın kullandığı mükemmel ışınlan, ulti kombosuyla birlikte Dark Passage 4 skor alırken hiç skor vermedi.

Dakikalar 20'yi gösterdiğinde, Dark Passage aldığı 6 skor ve 4 kule ile birlikte 4k altın farkı açtı. Maç bu dakikalarda sakinleşirken taraflar risk almaktansa garanti hamlelere yöneldi.

Dakika 23'de 1907 Fenerbahçe 5 kişi ile birlikte Tahm Kench skorunu aldı ve peşinden Okyanus Ejderi'ni de alarak az da olsa maça tutunmayı başardı.

Dakika 25'de çıkan takım savaşında, 1907 Fenerbahce 1 skor alırken Dark Passage 2 skor aldı ve az da olsa bir üstünlük sağladı.

Dakika 33'de Alistar'ın düşmesiyle birlikte Baron'a giren Dark Passage, Baron'u düşüremezken bir de üstüne mid kulesini verdi.

Dakika 35'de Xayah'ı düşürdükten sonra Baron'a yeniden giren Dark Passage, bu sefer Baron'u almayı başardı ve 9k altın farkı açmayı başardı.

Dakika 39'da maçtaki ilk ihnibitörü Dark Passage bot laneden açtı.

Dakika 40'da çıkan takım savaşıyla birlikte Dark Passage maçı kapattı.

Maçın MVP'si de yine taraftarlar tarafında yapılan oylama ile %48.7 oranla Ruvelius seçildi.

Yazar: İbrahim "Frankenstein" Karaaslan


Sporx Anasayfasına Dön