2019 VFŞL Kış Mevsimi Finali heyecanı!

2019 VFŞL Kış Mevsimi Finali, 13 Nisan Cumartesi günü tarihinde ilk kez Türkiye'de esporun adresinde, Riot Games Espor Sahnesi'nde gerçekleşecek.

1907 Fenerbahçe Espor ve Bahçeşehir SuperMassive, 2019 VFŞL Kış Mevsimi Finali'de karşı karşıya gelecek.

1907 Fenerbahçe Espor mevsim öncesinde kadrosunda radikal değişikliklere gitti. 2018 Yaz Mevsimi'nde mücadele eden beşli ile yollar ayrıldı. Japone kadroya yeniden, bu defa takım kaptanı olarak, dahil oldu. Ruin, Kirei, Bolulu ve Hades ekibin geri kalanını oluşturdu. Bu beşlinin zirvede yer almasını ya da şampiyonluk iddiası taşımasını çok az insan tahmin edebildi. Ne var ki FB herkesi şaşırttı. Turkinator'un koç pozisyonuna gelmesiyle 17-0'lık bir galibiyet serisi yakalayan ekip rahat bir biçimde KMF'nin yolunu tuttu.

Bahçeşehir SuperMassive, Worlds 2018'in ardından kadrosunun yerli çekirdeğini korudu.GBM ve SnowFlower ile yollar ayrılırken yerlerine Frozen ve Wolf getirildi. Kurulan kadronun ligi rahatlıkla domine edeceği düşünülse de rakipleri SUP'un beklediğinden daha dişli çıktı. Takım lig aşaması boyunca 1907 Fenerbahçe Espor karşısında galibiyet alamadı. Yarı finaldeyse Royal Youth karşısına çıkan Bahçeşehir SuperMassive, KMF biletine 5 maçlık uzun ve zorlu bir serinin ardından ulaşabildi.

Bahçeşehir SuperMassive üç sezondur KMF şampiyonluğunu kimseye bırakmıyor. Takım üst üste dördüncü KMF şampiyonluğu için Vadi'de olacak. 1907 Fenerbahçe Espor ise ilk KMF şampiyonluğunun peşine düşecek.

FİNAL SAAT KAÇTA, NASIL GELİRİM, NEREDEN İZLERİM?

2019 VFŞL Kış Mevsimi Finali 13 Nisan Cumartesi günü, Riot Games Espor Sahnesi'nden canlı yayınlanacak. KMF'yi mevsimin geri kalanında da olduğu gibi Twitch, YouTube ve Facebook kanallarımızdan canlı olarak izleyebilirsiniz!

Etkinlik başlangıcı: 10.00

Kapı açılış saati: 13.00

Yayın başlangıç saati: 13.00

Final serisi başlangıcı: 14.00

Etkinlik için satışa çıkan biletler 24 saat içerisinde tükendi. Şimdiye kadar olduğu gibi bu sene de gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkürler! KMF'yi Riot Games Espor Sahnesi'ne biletli olarak gelip


Sporx Anasayfasına Dön