Yossouf Sabaly, Trabzonspor'dan süre istedi!

Sağ bek transferinde Fırtına'nın ilk hedefi olan Yossouf Sabaly'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fransız basınına göre; Trabzonspor oyuncuya ön protokol sundu. Sezon sonu boşa çıkacak olan 27 yaşındaki Senegalli ise düşünmek için süre istedi.

Abone Ol
Yossouf Sabaly, Trabzonspor'dan süre istedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Nisan 2021 09:49
Youssouf Sabaly
Youssouf Sabaly
Bordeaux
Mevcut kadroda Trabzonspor'un en büyük sıkıntısı sağ bekte yaşanıyor... Pereira ile yollar ayrıldıktan sonra Serkan Asan kendisine verilen şansı iyi kullanamazken, teknik direktör Abdullah Avcı bu bölgede zaman zaman Kamil Ahmet'i son haftalarda ise Hüseyin Türkmen'i değerlerdirdi. Ancak hiçbiri beklentiyi tam olarak karşılayamadı. Trabzonspor'un hocası yeni sezonda sağ beke net bir takviye isterken, Youssouf Sabaly ismini yönetime vermişti. Fırtına, sezon sonu Bordeaux ile kontratı bitecek olan Sabaly ile bir süredir görüşmeleri sürdürüyor. Hatta bu temaslar Fransız basınına da yansıdı.

Bordeaux tutmak istiyor

French Football'da çıkan habere göre; Trabzonspor 27 yaşındaki sağ beke şimdiden ön protokol sundu. Sabaly'in ise düşünmek için süre istediği belirtildi. Bordeaux'nun da Sabaly'ı takımda tutmayı amaçladığı vurgulanırken, daha önce çıkan haberlerde Senegalli oyuncunun önerilen yeni sözleşmedeki ücreti beğenmediği yazılmıştı.Tümü
TÜMÜ