Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Yine LaVar Ball ve yine başka bir çılgınlık... 3 milyar dolar?

Draft sınıfı yıldızı Lonzo Ball'un babası LaVar Ball, kurucusu olduğu giyim markası Big Baller Brand'in, artık Nike, Under Armour veya Adidas ile herhangi bir anlaşma yapacaksa satış fiyatının 3 milyar dolar olduğunu söyledi!

Draft sınıfı yıldızı Lonzo Ball'un babası LaVar Ball, kurucusu olduğu giyim markası Big Baller Brand'in, artık Nike, Under Armour veya Adidas ile herhangi bir ayakkabı anlaşması yapacaksa satış fiyatının 3 milyar dolar olduğunu söyledi!

Fox Sports'un ünlü radyo programcısı Colin Cowherd'ün "The Herd" programına katılan LaVar, oğlunun bu yılın draftında Los Angeles Lakers tarafından seçilmesi sonrası bu markaların pişman olacağını dile getirdi ve şu ifadeleri kullandı:

"Lonzo da Los Angeles'a gideceğine göre, yapmış olmaları gereken şey bana bir milyar dolar verip yolumdan çekilmeleriydi. Şimdi artık benle konuşmak istiyorlarsa, bu miktar 3 milyar dolara çıktı. 3 B (billion) - milyar, milyar, milyar. Benimle anca bu şekilde bir araya gelebilirler. Ben zaten olduğum yerdeyim. Onlara hiç ihtiyacım yok, bunu da görüyorsunuzdur."

Lakers, Draft Lotaryasında 2 numaradan Draft etme hakkını kazanmıştı.


7/24 NBA TÜRKİYE