Yeni Malatyaspor'dan transfer açıklaması! Teofilo...

Yeni Malatyaspor Futbol Şube Sorumlusu Burak Çakır transfer çalışmalarıyla ilgili Sporx'e özel açıklamalar yaptı.

Haber; Sporx.com
Yeni Malatyaspor'dan transfer açıklaması! Teofilo...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Haziran 2017 12:26
-SPORX ÖZEL- Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları sürüyor.

Sarı siyahlı ekibin Futbol Şube Sorumlusu Burak Çakır, Sporx'e yaptığı açıklamada transferi biten ve görüşme halinde oldukları isimleri açıkladı.

"Sylvain Marveaux'nün eşi Türkiye'ye gelmek istemedi"
Sylvain Marveaux ile ben 1 ay önce Paris'te buluştum, biz onunla anlaştık ama eşinin Türkiye'ye gelmek istememesi sebebiyle transfer iptal oldu. Yoksa Marveaux, Yeni Malatyaspor forması bile giydi bende fotoğrafları var. Fakat eşi Türkiye'ye gelmek istemediği için Lorient'te kaldı. Çok yüksek maliyeti de yoktu, fazla düşük maliyetli bir transfer de değildi.

"Yalçın Ayhan ile görüşüyoruz"
Yalçın'la ilgileniyoruz. Bizden başka ilgilenen takımlar da var. Oyuncunun istediği bir ücret var, bizim de önerdiğimiz bir rakam var. Oyuncu diğer kulüplerle de görüşüyor. Yalçın Ayhan'ın belli bir kapasitesi var ve bu ölçüde kendisinin istediği bir fiyat var aradaki uçurumdan öte, bizim kulübümüzün menfaatleri önemli.

"Teofilo ile hiç görüşmedik"
Ben aynı zamanda transfer komitesi başkanıyım ama oyuncuyla hiçbir görüşmemiz olmadı. Oyuncuyla iletişim kurmadık, menajerler dahi bize Teofilo'yu teklif etmedi, tamamen asparagas bir haber bu.

"Dia'yı imzaya bekliyoruz"
Issiar Dia ile imza aşamasındayız. Şu an kendisi tatilde, imza için Türkiye'ye bekliyoruz ama imza atılmadan transfer bitti diyemeyiz herşey olumlu tabi ki.

"Arjantin'den bir kanat oyuncusu almak üzereyiz"
Arjantin Premier Ligi'nde oynayan bir kanat oyuncusuyla imza aşamasında olduklarını belirten Burak Çakır, oyuncunun 2 gün sonraki maçından sonra son bir görüşmenin yapılacağını belirtti.

"6-7 transferi bitirdik"
Biz geçen seneden kadromuzda 9-10 oyuncuyu tutacağız. Hocamızın dediği 15-16 tranfer konusu alternatif oyuncular da olacaktır o sebeple içlerinde genç gelecek vaad eden isimler de olacaktır. Zaten transferini bitirdiğimiz isimler de var 6-7 isim tamam. Yolun yarısını tamamladık 7 tranasfer kaldı, onun için de çalışmalarımız sürüyor.

"Süper Lig'den görüştüğümüz isimler var"
Yalçın haricinde Süper Lig'den görüştüğümüz, takip ettiğimiz isimler var şüphesiz ama henüz imza aşamasına gelinmiş bir transfer yok.Tümü
TÜMÜ