Yatabare: "Penaltıda temas olduğunu gördüm"

Sivasspor'un golcüsü Mustapha Yatabare, Galatasaray ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Yatabare: 'Penaltıda temas olduğunu gördüm'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Mart 2020 22:29
Sivasspor'un golcüsü Mustapha Yatabare, Galatasaray ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Malili futbolcu, "Galatasaray buraya gelmeden, zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. Galatasaray iyi oyunculardan kurulu bir takım, yüksek tempolu bir oyun oynadık. 2. yarı daha iyi olduğunu söyleyebilirim. 2 golden sonra savunma konusunda ders aldık ve daha iyi oynadık." dedi.

Sivasspor'un kazandığı penaltıyı değerlendirmesi istenen Yatabare, "Penaltıyı tam anlamıyla görmedim, ufak bir temas olduğunu gördüm ama penaltı kullandığımız iyi oldu, skorda 2-2'yi yakaladık. Sonra maalesef böyle bitti." ifadelerini kullandı.

Evlerinde büyük takımlara yenilmedikleri hatırlatılan 34 yaşındaki futbolcu, "Büyük takımlara karşı hırsımız daha yüksek ama bana sorarsanız çok fark etmez. Biz maç maç bakıyoruz kim olursa olsun. Disiplinli oynamamız gerekiyor, büyük takım olunca belki farklı bir his olabilir" diye konuştu.Tümü
TÜMÜ