Sporx Extra Arama Logo

Ersun Yanal: "Galatasaray maçının bir anlamı kalmaz"
5
ERSUN YANAL'DAN TOPLANTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, dünkü idmanda öğrencileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. (Akşam)

4
GEÇMİŞE TAKILMAMALIYIZ

Futbolcularından sahaya odaklanmalarını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, “Bizim işimiz futbol oynamak. Yaşananlar geride kaldı. Geçmişe takılıp kalmamalıyız. Geriye dönüp hakem kararlarını değiştiremeyiz. Biz saha içinde kalmalıyız. Sizden tek istediğim saha içine odaklanmanız. Saha dışındaki mücadeleyi başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulumuz verir” dedi.

3
İKİ KUPAYI DA ALMALIYIZ

Sezon sonunda taraftara ve camiaya kupalar hediye etmek istediklerinin de altını çizen Yanal, “Türkiye Kupası’nda yarı finale çıktık. Hedefe adım adım ilerlemeli ve yarı finalde gelecek rakibimizi de geçerek final çıkmalıyız. Sonrasında da kupayı müzemize getirmeliyiz. Ligde de bundan sonra kayıp istemiyorum. Bize düşen her maçı kazanmak ve sezon sonunda şampiyon olmak. İki kulvarda da kupayı almalıyız. Bize yakışan bu” diye konuştu.

2
BİZİM GÖREVİMİZ BELLİ

Ersun Yanal sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biz Fenerbahçe’yiz... Türkiye’nin en büyük camiasıyız... Bizim görevimiz taraftarımızı, yönetimimizi ve camiamızı mutlu etmek. Bunun için buradayız. Bunu başarmanın en önemli noktası da maçlarımızı kazanıp, sezon sonunda istediğimiz hedeflere ulaşmak"

1
G.SARAY MAÇININ ANLAMI KALMAZ

Deneyimli çalıştırıcı, dün öğrencileriyle bir toplantı yaparak Galatasaray’ı düşünmenin büyük bir hata olduğunu söyledi. Ersun Yanal, “Bizim için düğüm maçı, Ankaragücü karşılaşması. Mutlaka kazanmamız gerekiyor. Eğer Ankara’dan 3 puanla dönemezsek, sonraki hafta Galatasaray’ı yenmenin bir anlamı kalmaz! Bu nedenle sadece Ankaragücü karşılaşmasını düşünüp, bu maça hazırlanmanızı istiyorum” diye konuştu.