Sporx Extra Arama Logo

Bu yaz 100 milyon yapacak 10 süperstar!
10
Bu yaz 100 milyon üstü yapacak 10 süperstar!

Dünya futbol transfer piyasası, gelirler artıkça daha büyük rakamlı transferlere sahne oluyor. İşte bu yaz görmemiz muhtemel 100 milyon euro ve üstü transferler...

9
GARETH BALE

Real Madrid, Galli süperstarla yollarını ayırma kararı aldı. Muhtemel rotası tekrar İngiltere olacak. Real Madrid, onun için 110 milyon euro talep ediyor.

8
PAUL POGBA

Manchester United'da istediği başarıların uzağında kalan Fransız yıldız, Zinedine Zidane'ın favori isimlerinden biri. Real Madrid'in şimdiden Manchester United ile görüşmelere başladığı yazılıyor. Herhangi bir fiyat yok ama 150 milyon euro'dan daha aşağı bir rakam duymayacağımız kesin....

7
CHRISTIAN ERIKSEN

Tottenham'ın Danimarkalı yıldızı, transferin gözde isimlerinden biri. Dünyanın en iyi 10 numaraları arasında gösterilen Eriksen, kontratının son yılına giriyor. Bu nedenle Tottenham'ın eli zorda ancak başkan Daniel Levy'nin 100 milyon euro istediği yazılıyor.

6
ISCO ALARCON

Real Madrid'in büyük revizyonu, Isco'yu da kapsıyor. Zinedine Zidane sonrası taraftarlar ile arasına kara kediler girdi. Zidane geldikten sonra da durum çözülmedi. PSG ve Juventus'n çarpıcı teklifleri olduğu yazıldı. 'Çarpıcı' dendiği anda ihtimaller 100 milyon euro'nun üzerine çıkıyor.

5
ANTOINE GRIEZMANN

Fransızlar'ın büyük yıldızı Antoine Griezmann'ın artık Atletico'dan ayrılma zamanı geldi konusunda İspanyol medyası hemfikir. Neymar sonrası Messi'nin yanına büyük bir yıldız koyamayan Barça, 200 milyon euro'yu gözden çıkardı.

4
PHILIPPE COUTINHO

Griezmann gelirse, Coutinho gider! Belki de Griezmann gelmese bile Brezilyalı yıldız yolcu olacak. Barcelona, 145 milyon euro verip aldığı Coutinho için en azından 100 milyon euro talep ediyor. İstekli kulüpler içerisinde Chelsea, PSG, Manchester United, Liverpool ve Juventus olduğu yazılıyor.

3
PAULO DYBALA

Juventus formasıyla bir dünya yıldızı haline geldi ancak son dönemde hocası Massimiliano Allegri ile yıdlızları bir türlü barışmadı. Arjantinli oyuncu da yeteri kadar ilk 11 fırsatı bulamadığı için ayrılığı kafasına koydu. Manchester United, olağan şüpheli ve konuşulan rakam 100 milyon euro civarında.

2
JADON SANCHO

Borussia Dortmund'un Manchester City'den 7.8 milyon euro'y aldığı genç yıldız için bugün konuşulan rakam 115 milyon euro. Manchester United, bu transferi bitirmek için çok istekli. Yeni dönem ve yeni 7 numara Sancho olacak galiba...

1
JOAO FELIX

Benfica'nın dünya sahnesine sunduğu son büyük yıldız Joao Felix! Eli sıkı olan Portekizliler, 120 milyon euro istiyor. Portekiz'in büyük gazeteleri Felix için bir El Clasico yaşandığını yazdı. Hem Barça, hem Real Madrid bu transferi bitirme konusunda kararlı görünüyor.