woxic'li mousesports, IEM Beijing'e katılmaya hak kazandı!

Temsilcimiz woxic'in de yer aldığı mousesports, GG.BET Invitational'da şampiyon oldu ve 250.000$ ödül havuzlu IEM Beijing turnuvasına katılmaya hak kazandı.

8 takımın mücadele ettiği GG.BET Beijing Invitational'da heyecan 20 Eylül'de oynanan final karşılaşmasıyla birlikte sona erdi. Şampiyon olan ekibin IEM Beijing'e katılmaya hak kazanacağı turnuvanın finalinde mousesports ile forZe karşı karşıya geldi.

mousesports'tan rahat galibiyet!

BO3 formatında oynanan mücadelenin ilk maçı Mirage haritasında oynandı. Her iki ekibin de etkili oynadığı ilk karşılaşmadan galip ayrılan taraf 19-15'lik skor ile mousesports oldu.

Serinin ikinci maçı Dust 2 haritasında oynandı. İlk maçı zor da olsa kazanan mousesports, arkasına aldığı rüzgarla birlikte ikinci haritaya etkili bir giriş yaptı. Baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmadan 16-10 galip ayrılan mousesports, şampiyon oldu ve IEM Beijing'e katılmaya hak kazandı.

woxic'ten harika performans!

Final karşılaşmasının en çok öne çıkan oyuncusu milli gururumuz woxic oldu. İki karşılaşmada 52/34 KD ve 1.48 rating oranı yakalayan yıldız oyuncu, takımının galip gelmesinde önemli rol oynadı.

IEM Beijing ne zaman, nerede?

Çin'in başkenti Beijing'te düzenlenecek olan IEM Beijing turnuvası, 5-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. 8 takımın mücadele edeceği dev turnuvada ödül havuzu ise 250.000$. Sporx Anasayfasına Dön