Woxic'e yeni Rifler geldi. Bondik, HellRaisers'a Döndü

Özgür "w0xic" Eker'in de kadrosunda bulunduğu HellRaisers, TyLoo'dan ayrılan Vladislav "bondik" Nechyporchuk'u kadrosuna kattığını duyurdu.


Bondik, 2 aydır takımda stand-in olarak görev yapan Kristjan "FejtZ" Allsaar yerine görev yapacak. Hatırlanacağı üzere bondik daha önce w0xic ve ISSAA geldiğinde HellRaisers takımında yedeğe çekilmiş, ardından TyLoo'ya transfer olmuştu. ELEAGUE Major Boston 2018 bileti almalarına ragmen vize problemlerinden dolayı turnuvadan çekilmek zorunda kalınca da TyLoo ile yollar ayrılmıştı.

HellRaisers koçu Johnta, "FejtZ kendini biraz oyun dışında kalmış hissediyordu, bizim oyunumuza uygun değildi. Biz de başka bir tipte oyuncuyla devam etmeye karar verdik. Bondik'in dönmesiyle kendi oyunumuzu bulup, 2018'e iyi bir giriş yapacağız, güçlü bir oyun sergileyeceğiz" dedi.

Takım kaptanı ANGE1 ise yaptığı açıklamada "takımda FejtZ'in tam potansiyelde oynayabilmesi için yeterli bir rol yok, 30 kille oynayacak bir oyuncu arayan her takım için onu tavsiye edebilirim" ifadelerine yer verdi.

Bu transferin ardından HellRaisers'ın güncel kadrosu şu şekilde oldu:
 
Ukrayna
 Kirill "ANGE1" Karasiow
Macaristan
 Bence "DeadFox" Böröcz
Türkiye
 Özgür "woxic" Eker
Ürdün
 Issa "ISSAA" Murad
Ukrayna
 Vladyslav "bondik" Nechyporchuk
Ukrayna
 Ivan "Johnta" Shevcov (Koç)


Sporx Anasayfasına Dön