WOW Battle for Azeroth Hearthstone kart arkalığı elde etme

World of Warcraft'ın yeni ek paketi Battle for Azerorth, Hearthstone'da kart arkalığı olarak yer alıyor.

Blizzcon 2017'de Blizzard, Hearthstone'un babası olan World of Warcraft'ın yeni ek paketi Battle for Azeroth'un çıkacağını efsanevi bir sinematikle açıklamıştı.

Ek paket satın alındığında, her Blizzard oyununda olduğu gibi, diğer yan oyunlara da çeşitli kozmetik ve sanal ürün ilavesi olması da Blizzard'ın yıllardır süren bir pazarlama stratejisi. Yaklaşık 2 ay önce açıklanan ve Hearthstone kart koleksiyonunda da gözüken World of Warcraft: Battle for Azeroth kart arkalığı birçok oyuncunun ağzını sulandırıyor.

Sizlere iyi bir haberimiz var, kart arkalığı nihayet satışta! Bu mükemmel görselliğe sahip olan kart arkalığını elde etmeniz için yapmanız gereken, dün itibariyle ön siparişle satışa çıkan World of Warcraft: Battle for Azeroth'un Digital Deluxe Edition veya Collector's Edition versiyonlarından birini satın almak.Hem WoW, hem Hearthstone oynayanların fazla düşünmeden elde edebileceği bu kart arkalığı, bakalım sadece Hearthstone oynayanlar için World of Warcraft: Battle for Azeroth'u satın almasına sebep olacak mı. Kart arkalığına olan ilgiyi yakın zamanda serverlarda kullanılmasıyla gözlemleyebileceğiz.

Sinematik:
Yazar: Berk "berserkci" Elçi - @berserkci


Sporx Anasayfasına Dön