Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wojnarowski, Missouri senatörüne küfür ettiği için özür diledi!

ESPN basketbol muhabiri Adrian Wojnarowski, Missouri senatörü Josh Hawley'ye küfürlü bir e-posta gönderdiği için özür diledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
ESPN basketbol muhabiri Adrian Wojnarowski, Missouri senatörü Josh Hawley'ye küfürlü bir e-posta gönderdiği için özür diledi.

Wojnarowski yaptığı açıklamada "saygısızca ve üzücü bir hata yaptığını" söyledi ve ESPN meslektaşlarından da "Hareketlerimin kabul edilemez olduğunu biliyorum" diyerek özür diledi.

Cuma günü, Hawley NBA başkanı Adam Silver'a, NBA'in 2020'de formalarında "Askerlerimizi Destekle" ve "Polislere Arka Çıkın" gibi ifadelere neden izin vermediğini soran bir mektup göndermişti. Hawley ayrıca ligin Çin ile ilişkisini de sorgulamıştı.

Saatler sonra Hawley, yaptığı basın açıklamasına Wojnarowski'nin ESPN hesabından "S**tir git" şeklinde yanıt verdiği e-postanın ekran görüntüsünü tweetledi.

ESPN, yaptığı açıklamada Wojnarowski'nin davranışını "tamamen kabul edilemez" olarak nitelendirirken, Wojnarowski ile e-posta hakkında konuşacağını ve bu konuşmaların ayrıntılarının "dahili kalacağını" belirtti.