Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wizards'ın, üst üste beşinci maçı ertelendi!

NBA, Çarşamba geceki Washington Wizards - Charlotte Hornets maçının, ligin sağlık ve güvenlik protokolleri sebebiyle ertelendiğini duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA, Çarşamba geceki Washington Wizards - Charlotte Hornets maçının, ligin sağlık ve güvenlik protokolleri sebebiyle ertelendiğini duyurdu.

NBA, böylece Wizards'ın üst üste son beş maçını ertelemiş oldu.

Washington, organizasyon içinde devam eden temas takibi nedeniyle, Çarşamba günkü maç için zorunlu olan minimum sekiz oyuncu miktarına ulaşamıyor.

Wizards genel menajeri Tommy Sheppard, geçtiğimiz günlerde ekibindeki altı oyuncunun KOVID-19 testlerinin pozitif çıktığını, diğer üçünün de sağlık ve güvenlik protokollerinden geçtiğini doğrulamıştı.

Washington Post'tan Ava Wallace'a göre dün yedinci bir oyuncu ve bir personel üyesinin de testlerinin pozitif çıktığı bildirildi.

Washington en son 11 Ocak'ta Phoenix Suns'a karşı oynamıştı.