Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wizards, Bradley Beal'ı tutmak için oldukça esnedi!

Washington Wizards'ın, yıldız oyuncusu Bradley Beal için takas tekliflerini değerlendirmekten ziyade, kendisine istediği biçimde uzatma sözleşmesi vermek istediği iddia edildi.

Haber; Sporx.com
Washington Wizards'ın, yıldız oyuncusu Bradley Beal için takas tekliflerini değerlendirmekten ziyade, kendisine istediği biçimde uzatma sözleşmesi vermek istediği iddia edildi.

ESPN'den Adrian Wojnarowski, ESPN baş yazarı Zach Lowe ile bir podcast yayınında, şunları söyledi:

"Bradley Beal'ın anlaşmasında iki yıl kaldı ve Wizards, kendisine bir uzatma kontratı imzalatma umudundan vazgeçmedi. Onun için, istediği şekilde düzenleyebilecekleri, üç yıllığı 111 milyon dolarlık bir uzatma kontratları bulunuyor. İki yıllık mı? Üç yıllık mı? Nasıl isterse. Onu bekliyorlar. Bradley Beal'ı takaslama fikrini düşünmüyorlar bile. Etrafında takımı yeniden inşa etmeyi ve John Wall'u sağlıklı bir şekilde geri döndürmeyi denemeye devam etmek istiyorlar. Eğer piyasaya sürülürse, kesinlikle bir karşılık alacaklardır, çünkü takımınızı dramatik bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, aradığınız adam o olurdu. Washington bunu yapmıyor. Hala onu yeniden takıma katmak istiyorlar."

Beal, takas piyasasında potansiyel olarak elde edilebilecek bir sonraki oyuncu olarak kabul ediliyor.

Tommy Sheppard, bu yaz Wizards'ı yöneten Ernie Grunfeld'in yerini almıştı.