Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Winslow, arkadaşı Josh Richardson'ı özlüyor...

Justise Winslow, Miami Heat'in Jimmy Butler takasında Josh Richardson'ı takasladığını kabul etmenin zor olduğunu itiraf etti.

Haber; Sporx.com
Justise Winslow, Miami Heat'in Jimmy Butler takasında Josh Richardson'ı takasladığını kabul etmenin zor olduğunu itiraf etti.

Winslow ve Richardson, 2015 yılında Miami Heat için bir araya gelmiş ve South Beach'te dört sezon boyunca iyi arkadaş olmuşlardı.

Doğal olarak, Winslow, Richardson'un Miami'yi Miami'ye getiren ticaretin bir parçası olarak Richardson'dan ayrıldığını görmek için üzüldü.

Winslow, Miami Herald'tan Anthony Chang'e, Richardson'la birlikte oynamayı özlemesine rağmen, kendisine karşı rekabet edebilme durumunu memnuniyetle karşıladığını ve Richardson'ın oyun tarzını Butler'ın tarzına benzettiğini söyledi:

"Sadece duygusal bakış açısıyla bakarsak, bu benim yakın olduğum biriydi. Bu yüzden kendisinin sadece bir takım arkadaşı olmasının dışında, şehirde bulunması, evine gidebilmek, yemek yemek için dışarı çıkmak, kolay iletişim kurmak, ileride de yapacağım şeyler. Bir rekabetçi olarak bu çok zor olmayacak. Bu işin bir parçası, ama duygusal kısmı biraz zor, lakin sonsuza kadar Rook 1 ve Rook 2 olacağız."

"JIMMY ÇOK İŞİMİZE YARAR"


Winslow'un bu yaz Jimmy Butler'ın gelişiyle ilgili olarak da şunları söyledi:

"İlginçti. Demek istediğim her şey çok hızlı oldu, bir anda oldu. J-Rich'i olayın hemen ardından, sadece onunla konuşmak için aradım. Ama şimdi yeni bir dinamik var. Butler ve J-Rich'in aslında pek çok benzerliği var. İkisi de harika iki yönlü oyuncular. Bu yüzden Jimmy'nin oldukça yumuşak bir geçişi olacağını düşünüyorum. Bence onu birçok verimli şekilde kullanabiliriz."