Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Williamson ailesi, Zion'ı "başka bir takımda görmek istiyor"

New Orleans Pelicans'ın yıldızı Zion Williamson'ın aile üyelerinin kendisini "başka bir takımda görmek istedikleri" iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
New Orleans Pelicans'ın yıldızı Zion Williamson'ın aile üyelerinin kendisini "başka bir takımda görmek istedikleri" iddia edildi.

The Athletic'teki bir rapora göre, Zion'ın bazı aile üyelerinin kendisini Pelicans'da görmek istemediği söylendi. Pelicans, Williamson'ın NBA'deki ilk iki sezonunda da playoffları kaçırmıştı ve ekip, üç yıl içinde üçüncü başantrenörünü işe alıyor olacak.

Ligin dört bir yanından kaynakların, Pelicans'ı "bir işlev bozukluğu yığını" olarak işaret gösterdiği bildirildi.

Williamson'ın ailesinin, Pelicans'la ilgili üstü kapalı mutsuzluğunu dile getirdiği, eski koç Stan Van Gundy'nin bir koç olarak çok katı ve talepkar olduğunu düşündüğü, organizasyonun ise Zion gibi bir yıldız için yeterli standartlara uymadığını hissettiği söylenegeldi.

Williamson'ın ayrıca J.J. Redick'i takas etme kararından da rahatsız olduğu belirtildi.