Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Westbrook: "Paul'un takas talebi beni şaşırtmadı"

Houston Rockets süperstarı Russell Westbrook, eski takım arkadaşı LA Clippers süperstarı Paul George'un Oklahoma City Thunder'dan takas olma isteğinden şaşırmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Houston Rockets süperstarı Russell Westbrook, eski takım arkadaşı LA Clippers süperstarı Paul George'un Oklahoma City Thunder'dan takas olma isteğinden şaşırmadığını söyledi.

George, OKC ile 6 Temmuz 2018'de dört yıllığı 137 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı. Oklahoma City'de daha önce mutlu olduğunu belirtmiş olmasına rağmen, bu yaz Clippers'a giden Kawhi Leonard'a katılmak için bir takas talep etmişti.

PG'nin anlaşmasından sonra, bu yaz Houston Rockets'a takas edilen Westbrook, süreç boyunca George ile iletişim halinde olduğunu, bu yüzden şaşırmadığını söyledi:

"Ben ve Paul her zaman iletişim halinde olduğumuz için, şaşırmadım. Bu yüzden hiç şaşırdığımı söyleyemem. Takım arkadaşlarım için elimden gelenin en iyisini yapmayı her zaman desteklerim. Eğer Paul önüne bakmanın ve seçenekleri keşfetmesinin zamanı geldiğini düşünmüşse, onun arkasında olurum. Bu bizim sahip olduğumuz ilişki türü."

George ve Clippers, büyük bir sezon için hazırlanıyor. Birçok otoriteye göre, Clippers Batı Konferansı'nda favori olarak görülüyor. Öte yandan Russell Westbrook ise, Houston'daki eski takım arkadaşı James Harden ile bir araya gelmiş oldu.