Wesley Sneijder: "Çıldırıyorsunuz!"

Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau ile evliliğinin zor bir dönem geçirdiğini kabul etti ancak Türk medyasında çıkan haberlere tepki gösterdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Wesley Sneijder: 'Çıldırıyorsunuz!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2019 00:24
Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder, boşanma iddialarıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte Wesley Sneijder'in sözleri:

"Ben ve Yolanthe hakkında söylenen yalanlara daha fazla hoşgörü gösteremeyeceğim. Bazı şeylere açıklık getirmek gerekiyor.

Öncelikle, evet bir süredir birarada değiliz. Şu an boşanmadık da. Evliliğimde birçok hata yaptım. Ancak, bu kimsenin işi değil. Yolanthe benim için hala iyi biridir ve ona çok saygı duyuyorum. Birlikte olmasak bile bana ve oğluma çok iyi bakıyor.

İkinci olarak, Yolanthe'nin maddi olarak bana ihtiyacı yok. Türk basını, Yolanthe'nin benden 19 milyon euro istediğini ve benim ona 15 verdiğimi yazdı! Beyler, giderek çılgınlaşıyorsunuz. İnsanlar gerçekleri bilsin istiyorum. Beyni olmayan insanlar, okuduğu her şeye her zaman inanır. Birbirimizin paralarına ihtiyacımız yok. Tüm yazılanlar yalan.

Herhangi bir şeye cevap verme ihtiyacımız yok. Tüm bu yazılanlara rağmen çocuğumun annesi sakin kalmasına saygılıyım. Ancak, bu durumda hoşlanmıyorum. İnsanların hayatımı darmadağın etmesine izin vermeyeceğim."

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ