Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

'Warriors, KD'siz daha iyi' iddiasına Durant tepkisi: "Doğru değil"

Kevin Durant, Golden State Warriors'ın kendisi olmadan daha iyi bir takım olduğu iddiasına değindi ve bunun "doğru olmadığını" söyledi.

Kevin Durant, Golden State Warriors'ın kendisi olmadan daha iyi bir takım olduğu iddiasına değindi ve bunun "doğru olmadığını" söyledi.

KD'nin ifadeleri şu şekilde:

"Bir oyuncu olarak bunu düşünüyorum ve sadece 'Bu doğru değil' diyorum. Basketbol açısından bakıldığında bu gerçek değil."

"Benim bakış açımdan, ben rehabilitasyona ve takım arkadaşlarıma odaklanmak istiyorum. Takım arkadaşlarımdan farklı bir manzaradan zevk almak istiyorum. Bu adamların birçoğu kenarda oturdu ve geri kalan ilk beşteki adamları oradan destekledi, şimdi de ben aynı şeyi yapma fırsatını elde ediyorum."

"Ekiple seyahat edemediğim için TV'yi açıyorum ve hep kuru gürültü duyuyorum. Rekabetçi tarafım her zaman basketbol konuşmak istiyor. Şimdi, böyle bir şey söylemek istersen, ben de araya gireceğim. Hepsi eğlence, hepsi güzel. Ama ben gerçeği biliyorum."

Halen sağ kalf sakatlığının iyileşme sürecinde olan KD, kendisi olmadan beş maç arka arkaya kazanan Warriors için, sakatlanmadan önce playofflarda 11 maçta %51,3 şut isabetiyle 34.2 sayı ortalama yakalıyordu.