Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Warrior'lar ve Kerr, yenilgi sonrası basına konuştu

Golden State Warriors oyuncuları ve koç Steve Kerr, LA Clippers'a karşı 5. maçı kaybettikten sonra, basına konuştular.

Golden State Warriors oyuncuları ve koç Steve Kerr, LA Clippers'a karşı 5. maçı kaybettikten sonra, basına konuştular.

Seriyi bitirdiklerini düşünüp ileriye baktığını kabul eden Thompson, "Evet, öncelikle ben öyle yaptım." şeklinde lafa başladı ve şöyle devam etti:

"Bu gece sahaya çıkıp kazanacağımızı sanıyordum, ama bazen hayat planlandığı gibi gitmiyor. Bu adamları umuyoruz ki elemek için hala yalnızca 48 dakikamızın olduğu, iyi bir durumdayız. Zorluydular, ama artık normalde yaptığımız şeyi yapma zamanı geldi."

"NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Ancak Kevin Durant ve Stephen Curry, ekibin Clippers'ın ilerisine bakmadığını söyledi.

Durant, açıklamasında "Geleceği düşünmediğimi biliyorum. Sadece maçı düşünüyorum. Ve herkesin kendi zihniyetine sahip olduğunu hissediyorum." ifadesinde bulunurken, Steph ise şu şekilde konuştu:

"Durumu anlıyoruz, birçok kez bu durumdaydık. Bir seriyi atlamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Günün sonunda, ilk yarıda ne kadar kötü oynasak da, maçın bitmesine iki buçuk dakika kala 1 sayı öndeydik. Yani geri dönüş yoluna girerek tekrar maçı kazanma şansını yakalamıştık. Ama kritik yerlerde şutlarını soktular. Bence günün sonunda, aynada kendinize bakmalı, maça başlama şeklimizden dolayı ekibimizi sorumlu tutmalı ve daha iyi bir iş çıkarmalıyız."

Koç Kerr ise, "Kesinlikle kendilerine saygı duyuyoruz Bu gece bizden daha iyi oynadılar ve çok iyi bir takımları var. Onları yeneceksek sağlam efor ortaya koymalıyız." açıklamasında bulundu.