Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wall: "Sakatlıklarla oynadığım için böyle oldu"

John Wall, sakatlıklarla oynama girişimlerinin sonunda Aşilini koparmasıyla sonucunu verdiğini söyledi.

John Wall, sakatlıklarla oynama girişimlerinin sonunda Aşilini koparmasıyla sonucunu verdiğini söyledi.

Wall açıklamasında şu şekilde konuştu:

"Sanırım Tanrı bana bir şeyler söylüyor. Oturup tamamen sağlıklı olmam için. Tüm kariyerim boyunca sakatlıklarla oynadım. Sakatlıklar ile oynayan ve oturmayan birçok insan tanıyorum. Aksini yapmayı sevmiyorum. Eğer kırılan bir şey yoksa, oynamak isterim. Sanırım sonunda sonucu beni yakaladı."

Wall, topuklarındaki kemik mahmuzlarını düzeltmek için ameliyat olarak halihazırda sezonu kapatmıştı. Bir doktor, bölgede bir enfeksiyonu temizledikten sonra Aşil yırtığının keşfedildiğini söylemişti.

"Anladığım kadarıyla bir enfeksiyonum vardı ve antibiyotiği bırakınca, bir şeylerin doğru gitmediğini hissettim. Evde ayağım kaydı, ama asıl nedenin bu olduğunu sanmıyorum… acı hala aynıydı. Rahatsızlık duymamıştım."