Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wall: "Bacağım, gücünü geri kazanmaya yakın!"

Washington Wizards'ın yıldızı John Wall, rehabilitasyonunda ilerleme kaydettiğini ve bacağının gücünü tekrar kazanmaya yakın olduğunu söyledi.

Washington Wizards'ın yıldızı John Wall, rehabilitasyonunda ilerleme kaydettiğini ve bacağının gücünü tekrar kazanmaya yakın olduğunu söyledi.

Wall, sol ayağındaki aşili yırtılınca 2018-19 sezonunu erken kapatmıştı. The Sports Daily'den Neil Dalal ile yaptığı röportajda Wall, şu ifadeleri kullandı:

"Kalf kaldırıp indirme, bacak çalışması gibi şeyler yapıyorum. Bacak gücümü geri kazanmanın eşiğindeyim. Havuzda yüzme gibi şeylere çalışıyorum. Antrenörler ne yapmamı isterse adım adım ilerliyorum. Tendon tamamen iyileştikten sonra, tek olay bacağımın gücünü geri kazanması oluyor, bundan sonra da rahatlıkla koşup, tendonu bükebileceğim."

Sakatlığı öncesinde Wall, ligdeki en iyi guardlardan biriydi. Sezonda sadece 32 maçta ortalama 20.7 sayı ve 8.7 asistle oynamıştı.