Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Waiters, kolej koçu Jim Boeheim ile "çözümler arıyor"

Miami Heat guardı Dion Waiters, Syracuse'daki kolej koçu Jim Boeheim ile konuşarak "çözümler bulmaya" çalıştığını söyledi.

Miami Heat guardı Dion Waiters, Syracuse'daki kolej koçu Jim Boeheim ile konuşarak "çözümler bulmaya" çalıştığını söyledi.

Waiters, bu ayın başlarında, takım tüzüğünde meydana gelen bir olaydan sonra, 10 maç için parasız olarak uzaklaştırma cezası almıştı. Bu, sezonda aldığı ikinci uzaklaştırma cezası olmuştu.

Dion, Syracuse'un Cumartesi günü Seattle'a karşı oynadığı maça katıldı ve eski okulunda birkaç gün geçirmeyi planladığını söyledi.

"Gelip koçla (Boeheim) konuşmak istedim. Biliyorum ki, bir şeye ihtiyacım olursa, her zaman benim yanımda olacak bir insan. Gelmesi, etrafta olması, koçlarla konuşması ve benzeri şeyler benim için bir şans. Ve bu önemli."

"Artık yaşım daha ilerledi. 18, 19 yaşımdayken bana öğretmeye çalıştığı şeyi çok daha fazla anlıyorum. Muhtemelen o zamanlar inatçı bir çocuktum ve gerçekten anlamıyordum. Şimdi 27 yaşındayım ve hayat çok daha farklı. Burada olmak, onunla konuşmak, düşüncelerini dinlemek... Eminim hepimizin daha önce geçtiği durumlarla aynıdır, ve koçun da tabii. Farklı durumlar, nasıl idare ettiği... Onunla konuşarak çözümler bulmaya çalışıyorum."