Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wade: "Hepimiz LeBron'un en iyilerden biri olduğunu biliyoruz"

Dwyane Wade, yakın arkadaşı LeBron James'i izlemenin nasıl bir şey olduğunu konuştu.

Dwyane Wade, yakın arkadaşı LeBron James'i izlemenin nasıl bir şey olduğunu konuştu.

Wade geçtiğimiz hafta bir tweet'inde LeBron'un "bittiğine" dair söylenenlere açıkça gülmüştü:

"Bir dakika, LeBron'un bittiğini söyleyen kimdi? Eğer geçen sezon 27,8,8 bitmişse, basketbol oyuncularının yüzde 99'u ne oluyor??? Bu sahte haberleri okumaktan vazgeçmeniz lazım."

Bu anlatının nereden çıktığı belli olmasa da, LeBron'un dalga geçtiği ve üzerine gittiği bir şey oldu. Wade, kariyerinin 17. yılında olmasına rağmen, LeBron'un bu kadar yüksek bir seviyede oynamasını izlemenin nasıl bir şey olduğundan bahsetti:

"17. yılında, halen bu gezegendeki en iyi basketbolculardan biri olduğunu kanıtladığını düşünüyorum. Adamla ilgili çok fazla hikaye var ve o da bunu içerledi. #Washed hashtagini kullanıyor. Ona göre oynuyor [gülüyor]. Ama, hepimiz onun ne kadar iyi olduğunu biliyoruz. Onun için mutluyum. 2003 Draftı'nın mirasını koruyor."

LeBron, geçtiğimiz sezon playoffları kaçırdıktan sonra hakkında çok sayıda şey söylenmişti. Lakers yıldızı, bu sezon herkese halen NBA'deki en iyi oyuncu olduğunu kanıtlama misyonunu açıkça gösteriyor.