Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Vogel, LeBron ve Davis arasındaki "mükemmel" ortaklığı açıkladı

Los Angeles Lakers koçu Frank Vogel, LeBron James ve Anthony Davis'in neden "mükemmel" bir ortaklığa sahip olduğunu açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers koçu Frank Vogel, LeBron James ve Anthony Davis'in neden "mükemmel" bir ortaklığa sahip olduğunu açıkladı.

Vogel, SiriusXM NBA Radio'da ikilinin arasındaki ilişkiyi şu şekilde tanımladı:

"Anthony hem bu takım için, hem de LeBron James'i tamamlamak için mükemmel kişiliğe sahip. Kendine güvenen bir tutumu var, ama dinlemeye açık olan da biri. Ligdeki en iyi oyunculardan biri olduğunu anlarken, nasıl daha iyi olabileceğini öğrenmeye devam etmek isteyen biri.

Ve LeBron ile birbirlerini destekleme ve birbirlerine meydan okuma konusunda yaptığı ortaklık, açıkça bu yılki başarımızın büyük bir parçasıydı."

Süperstar ikili, Miami Heat'e karşı oynadıkları Final serisinde takımları ile 1-0 önde yer alıyorlar.