Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Vogel: "Lakers'a 'yaşlı' denmesi, hoşuma gitmiyor"

Los Angeles Lakers koçu Frank Vogel, Lakers ile ilgili süregelen "yaşlı" anlatısını sevmediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers koçu Frank Vogel, Lakers ile ilgili süregelen "yaşlı" anlatısını sevmediğini söyledi.

Lakers'a yaz döneminde yeni gelen oyuncuların neredeyse tamamı 32 yaşında veya daha büyük olduğundan ötürü, Los Angeles ekibinin "yaşlı" olduğuyla ilgili anlatı hızla yayılmıştı.

Spectrum SportsNet'te konuşan Vogel, bu tartışmalara rağmen, oyuncuların yaşının bir sorun olmadığını açıkladı:

"Bana yaşlı mıyız diye sorulmadı, doğrudan yaşlı olduğumuz söylendi. Bu anlatıyı pek sevmiyorum. Bu adamlar oyunu bilen ve oynayabilen adamlar. Takımımızda harika oyuncular var.

Evet, bazıları kariyerlerinin sonuna yaklaşıyor ama hala üst düzeyde katkı verebiliyorlar. Ve bunu yapabiliyorsanız, kaç yaşında olduğunuzun bir önemi yok.


Bu tartışmaları pek umursamıyorum. Bazı adamlar bunu bir motivasyon olarak kullanacaktır. Bir arada olursak, harika bir takım olma şansımız olduğunu düşünüyorum. Ben olaya böyle bakıyorum."