VF Şampiyonluk Ligi'nde derbi zamanı! Sarı lacivert, sarı kırmızıya karşı!

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi son çeyrek final karşılaşmasında bizleri heyecan dolu dakikalar bekliyor. Spor camiasının iki köklü kulübü Fenerbahçe ve Galatasaray, kozlarını bu kez esporda paylaşacak.

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'nde çeyrek final aşaması heyecanı 18 Ağustos'ta 1907 Fenerbahçe Espor ile Galatasaray Espor arasında oynanacak olan karşılaşma ile son bulacak. Sonucu merakla beklenen bu karşılaşma saat 14:00'da başlayacak.

Sayılarla derbi!

Spor camiasının iki köklü kulübü VFŞL tarihi boyunca 7 kez karşı karşıya geldi ve toplam 11 kez vadide kozlarını paylaştı. 11 karşılaşmanın 8'inden 1907 Fenerbahçe Espor, 3'ünden ise Galatasaray Espor galip ayrıldı.

2019 yılı içerisinde ise iki ekip 2 kez karşılaştı. İlk maçı 1907 Fenerbahçe Espor kazanırken ikinci maçta gülen taraf Galatasaray Espor oldu.

Kazanan yarı finalde!

Espor severlerin merakla beklediği 1907 Fenerbahçe Espor-Galatasaray Espor karşılaşması 18 Ağustos saat 14:00'da başlayacak. Kazanan ekibin yarı finale yükseleceği karşılaşmayı Riot Games Türkiye'nin resmi Twitch, Youtube ve Facebook hesaplarından canlı takip edebilirsiniz.

Görsel: Riot Games


Sporx Anasayfasına Dön