Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
19:00
Tarih:
20 Şubat 2021 Cumartesi 19:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Hammarby IP
Vasalunds IF
-
Frej
-
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: - | Vasalunds IF - Frej canlı skor burada - Maç Özeti
Vasalunds IF
Genel
İç saha
Dış saha
30.05.21
SUP
Oesters IF
1-0
23.05.21
SUP
Falkenbergs FF [D]
0-3
15.05.21
SUP
GIF Sundsvall [D]
3-2
09.05.21
SUP
Norrby
0-1
02.05.21
SUP
IK Brage
1-0
26.04.21
SUP
Vasteras SK [D]
2-1
17.04.21
SUP
Trelleborgs FF
2-2
11.04.21
SUP
Joenkoepings Soedra [D]
5-1
04.04.21
CLF
Östersunds [D]
1-1
25.03.21
CLF
Vasteras SK
3-0
30.05.21
SUP
Oesters IF
1-0
09.05.21
SUP
Norrby
0-1
02.05.21
SUP
IK Brage
1-0
17.04.21
SUP
Trelleborgs FF
2-2
25.03.21
CLF
Vasteras SK
3-0
14.03.21
CLF
Akropolis IF
1-2
28.02.21
CLF
IFK Haninge BRB
2-2
29.09.20
SVC
IK Brage
0-5
24.02.19
CLF
Syrianska FC
2-1
10.02.19
CLF
Karlbergs BK
3-1
23.05.21
SUP
Falkenbergs FF [D]
0-3
15.05.21
SUP
GIF Sundsvall [D]
3-2
26.04.21
SUP
Vasteras SK [D]
2-1
11.04.21
SUP
Joenkoepings Soedra [D]
5-1
04.04.21
CLF
Östersunds [D]
1-1
20.03.21
CLF
Dalkurd [D]
0-3
06.03.21
CLF
Sollentuna FK [D]
3-0
07.02.21
CLF
Djurgaarden [D]
0-2
30.01.21
CLF
AIK [D]
0-2
01.08.20
SVC
Stocksund [D]
0-1
Frej
Genel
İç saha
Dış saha
25.02.20
CLF
IK Brage [D]
1-3
03.11.19
SUP
Oesters IF [D]
4-0
25.10.19
SUP
Norrby
1-0
18.10.19
SUP
Halmstads BK
0-3
06.10.19
SUP
Dalkurd [D]
1-1
30.09.19
SUP
IK Brage
2-3
25.09.19
SUP
Brommapojkarna [D]
0-3
20.09.19
SUP
GAIS
1-0
14.09.19
SUP
Syrianska FC [D]
0-3
31.08.19
SUP
Mjaellby [D]
2-1
25.10.19
SUP
Norrby
1-0
18.10.19
SUP
Halmstads BK
0-3
30.09.19
SUP
IK Brage
2-3
20.09.19
SUP
GAIS
1-0
25.08.19
SUP
Degerfors
2-3
16.08.19
SUP
Joenkoepings Soedra
1-3
04.08.19
SUP
Vasteras SK
1-1
20.07.19
SUP
Oergryte FF
1-1
13.07.19
SUP
Mjaellby
1-2
15.06.19
SUP
Dalkurd
1-3
25.02.20
CLF
IK Brage [D]
1-3
03.11.19
SUP
Oesters IF [D]
4-0
06.10.19
SUP
Dalkurd [D]
1-1
25.09.19
SUP
Brommapojkarna [D]
0-3
14.09.19
SUP
Syrianska FC [D]
0-3
31.08.19
SUP
Mjaellby [D]
2-1
21.08.19
SVC
Sandvikens IF [D]
2-1
09.08.19
SUP
Varbergs BoIS FC [D]
2-2
27.07.19
SUP
Trelleborgs FF [D]
1-0
23.06.19
SUP
Halmstads BK [D]
4-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.