Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

VanVleet: "Kawhi başka yere giderse, k.çını tekmeleriz"

Fred VanVleet, Toronto'nun Kawhi Leonard bu yaz sınırsız bir serbest oyuncu olduktan sonra takımda kalmaya ikna etmek için yapabileceği bir şey olmadığını söyledi.

Fred VanVleet, Toronto'nun Kawhi Leonard bu yaz sınırsız bir serbest oyuncu olduktan sonra takımda kalmaya ikna etmek için yapabileceği bir şey olmadığını söyledi.

Ve eğer Leonard ayrılmaya karar verirse, VanVleet, Raptors'ın Kawhi'ın "gelecek yıl k.çını tekmelemek" zorunda kalacağı üzerine şaka yaptı:

"Bizim yapabileceğimiz daha fazla bir şey olmadığını düşünüyorum. Gerekeni zaten yaptık. Şehir yaptı. Bu organizasyon yaptı. Antrenörler yaptı. Takım arkadaşlarım yaptı. İşimizi yaptık. Birini işe almanın en iyi yolu, yıl boyunca kendin olmaktır. Burada nelerin olduğunu ve burayı özel kılan şeyleri bildiğini varsayıyorum."

"YAPMASI GEREKENİ YAPTI"


"Bunlar yeterli ise, yeter. Eğer değilse, o zaman değildir. Hepimiz onun kalmasını isteriz ve kalmazsa, oradan devam ederiz. Dünyadaki en büyük olay değil. Buraya geldi ve yapması gerekeni yaptı. Bu şehre bir şampiyonluk getirdi ve bence özgürlüğü ile kariyerinde istediğini yapma hakkını kazandığını düşünüyorum. Hepimiz ona saygı göstereceğiz ve ona hayran olacağız."

VanVleet, eğer Leonard "başka bir takımdaysa, gelecek yıl k.çını tekmelemek zorunda kalacaklarını" söyledi ve "Umarım kalır" ifadesini de ekledi.