Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Vanessa Bryant, Mamba Spor Vakfı'nın adını değiştirdi

Kobe Bryant'ın eşi Vanessa Bryant, Mamba Spor Vakfı'nın adını "Mamba ve Mambacita Spor Vakfı" olarak güncellediğini açıkladı.

Haber; Sporx.com
Kobe Bryant'ın eşi Vanessa Bryant, Mamba Spor Vakfı'nın adını "Mamba ve Mambacita Spor Vakfı" olarak güncellediğini açıkladı.

İsim değişikliği, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden kızı Gianna Bryant onuruna yapıldı.

Kobe ve kızı Gianna'nın vefatının trajik haberleri, Vanessa ve çocukları üzerinde gerçekten bir etki bıraktı ve NBA hayranları da, Kobe ve GiGi'ye olan sevgilerini dünya çapında çeşitli şekillerde göstermeye başladılar.

Vanessa, Instagram'da paylaştığı yeni logo ile şu açıklamayı yazdı:

"2 olmadan 24 olmadığı için, Mamba Spor Vakfı'nı artık Mamba & Mambacita Spor Vakfı olarak adlandırmak üzere güncelledik. Misyonumuz, gençlere spor yoluyla fırsatlar sunmak için her zamankinden daha güçlü. Kobe ve Gigi'nin mirasını sürdürdüğümüz bugünlerde, şimdiye dek bulunduğunuz destek ve nazik bağışlarınız için hepinize teşekkür ederim. Hepimizi şekillendirmemiz için bıraktıkları bir dünyada, genç sporcuları güçlendirmeye yardımcı olmayı umuyoruz."

En çok okunanlar