Üniversite tatili ne kadar sürecek? YÖK'ten yapılan son açıklama

Üniversite tatili ne kadar sürecek, Üniversiteler ne zaman açılacak, YÖK üniversite tatil açıklaması. Korona virüsü tedbirleri kapsamında okulların tatil edilmesinin ardından Üniversitelerinde üç hafta süre ile tatil edildiği duyurulmuştu. Bu süre zarfında memleketlerine giden öğrenciler şimdilerde Üniversiteler ne zaman açılacak, tarih belli oldu mu sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Üniversiteler ne zaman açılacak? Tarih belli oldu mu?

26 Mart 2020 15:01
Üniversite tatili ne kadar sürecek? YÖK'ten yapılan son açıklama
Koronavirüs salgını nedeniyle elektrik, su ve doğalgaz faturalarının ertelenip ertelnemeyeceğiyle ilgili sosyal medyada bir takım yorumlar yapılırken, flaş bir haber gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan'ın Meclis'ten faturaları 1 yıl erteleme yetkisi aldığı öne sürüldü.
Fox TV'den İsmail Küçükkaya, sabah bülteninde canlı yayın sırasında faturalarla ilgili olarak flaş bir açıklama yaptı. İsmail Küçükkaya canlı yayın sırasında "Kaynaklarımız şunu söylüyor, gereklilik görülürse koronavirüs zamanında sayın Cumhurbaşkanımız 'Fatura erteleme' yetkisini kullanabilir diyorlar. Bugün itibariyle bu yetki Cumhurbaşkanı'na geçti. Gerekirse, 'Vatandaşım, esnafım zor durumda su, elektrik, doğalgaz faturalarını 1 ay, 3 ay, 1 yıl erteliyorum' diyebilir." ifadelerini kullandı.Daha fazla göster
yukarı ok