Ünal Karaman'ın şifresi '3'

Trabzonspor'un hocası Ünal Karaman, zorlu takvimi bir anlamda 3'e böldü. Ligdeki Gaziantep ve Başakşehir ile Avrupa'daki Krasnodar maçlarına dikkat çeken Trabzonspor'un başarılı çalıştırıcısı, bu 3 maçta alacakları 3'er puanların ilk yarının seyrinde önemli rol oynayacağı inancında.

Haber; Fanatik
Ünal Karaman'ın şifresi '3'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ekim 2019 08:33
Karadeniz ekibi, milli aradan sonra Avrupa maratonundaki her takım gibi sıkışık bir takvime giriyor.

Bordo-Mavililer'in teknik direktörü Ünal Karaman da bu süreci en iyi şekilde atlatmak için plan üzerine plan yapıyor.

Zorlu periyodu bir anlamda 3'e bölen Karaman, ilk 3 maçı, Gaziantep, Krasnodar ve Başakşehir sınavlarını ilk etap olarak görüyor.

Bu takvimde kayıpsız yola devam etmeleri halinde ligin ilk yarısı için önlerinin açılabileceğine inanan Fırtına'nın teknik patronu, daha sonraki 3 maçı ikinci periyot, Kasım'daki milli ara dönemi sonrasını ise üçüncü periyot olarak planlıyor.

Eli güçlenecek

Ligde en az kaybı ve Avrupa Ligi'nde de yola devam etmeyi takımına hedef olarak seçen Ünal Karaman'ın yakın gelecekteki en büyük avantajı ise sakatların yavaş yavaş takıma katılması olacak. Obi Mikel'in hafta içinde düzelmesine kesin gözüyle bakılıyor, Yusuf Sarı takımla çalışıyor, Ekuban gün sayıyor, Sturridge form tutuyor ve Abdülkadir hızla iyileşiyor. Tüm bu şartlar altında elindeki alternatifleri artacak olan Trabzonspor'un hocası, şu an için çok fazla dillendirmek istemese de Süper Lig'de ilk yarıyı lider olarak bitirmenin hayaliniTümü
TÜMÜ