Ünal Karaman: "Asla pes etmeyecekler!"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Krasnodar maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Ünal Karaman: 'Asla pes etmeyecekler!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Kasım 2019 18:54
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, UEFA Avrupa Ligi'nde Krasnodar ile oynayacakları maç öncesi basın toplantısında konuştu.

İşte Ünal Karaman'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Rakibimiz bizi Trabzon'da yenerek önemli bir avantaj elde etti. Bazı eksiklerle buraya geldik. Genç takımımızdan oyuncuları dahil ettik. Biz mücadele edeceğiz, gayret göstereceğiz. Sonucunu hep birlikte göreceğiz."

"GELECEĞİN YILDIZ ADAYLARI"

"Sosa ve Daniel tabii ki önemli eksikler. 7 tane sakat oyuncumuzu saydığımızda bizim için hepsi çok önemli, Sosa, Abdülkadir, Daniel Ekuban. Belki yarın genç takımdan gelen oyuncularımız forma şansı bulacaklar. Uzun zamandır sakatlık konusuna üzülüyoruz. İnanıyorum ki mücadele edecek her arkadaşımız armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Genç arkadaşlarımız öğrenecekler, hata yapacaklar, maç kaybedecekler ama asla pes etmeyecekler. Yarın sahada gücümüzü sonuna kadar kullanacağız."

"BU ŞEHRİN EVLADI GİBİ"

"Geçen seneden beri birçok sorunla mücadele ediyoruz. Sadece ben değil, bu camia gönül veren tüm insanlar... Başkanımız, yöneticilerimiz, kulüp çalışanlarımız fedakar şekilde çalışıyorlar. Bu bir süreç ama birçok şeyin düzelmesinde sonuçlar önemli bir rol oynadı. Bazen istediğimiz sonuçları alamadık ama iyi niyetli, çalışkan bir oyuncu grubuna sahibiz. Bu şehrin evladı gibi formalarına, armalarına sahip çıkıyorlar. Evet bugünkü durumdan memnun değilim. İnsan olarak değilim. Oyuncularım sahada olamadıklarında üzülüyorlar."

"BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ"

"Sakatlık konusunda gerçekten üzgünüz. Uzun zamandır biz bu oyuncuları kullanamıyoruz. Biz yarın sahada olacağız ve yüzde yüzümüzü kullanacağız. Rakibimiz önemli bir takım ligde de iyi durumdalar. İşimizin zorluklarını biliyoruz. Biz hem psikolojik hem de fiziksel olarak maça hazırız.

Trabzonspor'un geleceğiyle ilgili cümlelerim bu basın toplantısında sizi tatmin etmeyebilir. Bunu daha uzun soluklu konuşabiliriz. Yönetimiz özverili bir şekilde çalışıyorlar, bu bir süreç. Zaman zaman biz sonuçları alarak belirli bir ivme yakaladık. Zaman zaman sonuç almakta zorlandık. Oyuncularımız, buna kontenjan oyuncuları da dahil Trabzonspor'u sahiplendi.

Biz yeteneğimiz ölçüsünde en iyisini vermek için mücadele ediyoruz. Olacak her sonucu biz kabulleniyoruz. Yavaş yavaş atacağımız adımları desteklerlerse biz bu işin üstesinden geliriz."Tümü
TÜMÜ